Práce snů

6364zqvy4fbqje0-img-6368.jpeg

Dominika Špirk

Ve svém běžném životě se věnuji více jak 15 HR, zejména strategii a rozvoji, nastavuji procesy, pomáhám firmám najít správné lidi, vize a cíle. A mimo to jsem Více o lektorovi »

6364zqvy4fbqje0-img-6368.jpeg

Dominika Špirk

Ve svém běžném životě se věnuji více jak 15 HR, zejména strategii a rozvoji, nastavuji procesy, pomáhám firmám najít správné lidi, vize a cíle. A mimo to jsem Více o lektorovi »

2moanlfkquf-naucmese-foto.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Ale co je pro každého z nás ta práce snů?

Nabídek je mnoho. Je to jako přeplněné menu v restauraci - nevíme, na co máme vlastně chuť. Svým klientům pomáhám si ty chutě utříbit a najít oblast, kde budou spokojeni. Dokonce se stává, že dojdeme k tomu, že nemusí opustit svoje pracovní místo a vrhnout se na ruční výrobu malovaných ptačích budek, ale jen si upravit současné podmínky v zaměstnání.

A jak to probíhá? 

Domluvíme se, jako by to byla osobní schůzka, akorát se sejdeme online, s obrazem nebo bez - jak Vám vyhovuje. Prokoučujeme se spolu k Vaší představě práce snů a najdeme kroky, jak se k ní dostat. Jedna virtuální schůzka trvá cca 60 min.

Koučování je vhodné pro každého, kdo chce něco změnit, kouč mu pomůže vydefinovat cíl, za kterým jde a najít individuální cestu. Žádné poučky a školení - Váš sen, Vaše hlava, Vaše myšlenky a Vaše cesta. Na konci možná budete držet papír plný svých vlastních nápadů. A nebo svoje myšleny pevněji v rukách.

Proč online?

Soustředíte se sami na sebe z prostředí svého domova. Klidně v pyžamu.:) Pro obě strany je to mnohem méně náročné logisticky. Zároveň ze zkušenosti vím, že klient je koncentrovaný na sebe, na svoje myšlenky a hlas kouče je opravdu průvodcem, ne rušivým prvkem.

 

Proč se mnou?

Znám to z druhé strany. Víc jak 15 let HRdě nosím na triku „personalista“, nastavuji procesy, pomáhám firmám najít správné lidi, vize a cíle. A mimo to jsem akreditovaný profesionální kouč, business konzultant a taky učím (sebe)rozvoj a HR metody na Newton University. Tudíž krom zkušeností na to mám i papír.:)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.