Poker koučink

9hh1fejnjnamyyl-pxl-20230629-181206175-2.jpeg

Tomáš Reinbergr

Jsem učitel meditace, fitkouč a hraji na gong. Mám za sebou pestrou dráhu, podnikám ve sportu a provozoval jsem třeba i pokerový klub. Rád experimentuju: držel Více o lektorovi »

9hh1fejnjnamyyl-pxl-20230629-181206175-2.jpeg

Tomáš Reinbergr

Jsem učitel meditace, fitkouč a hraji na gong. Mám za sebou pestrou dráhu, podnikám ve sportu a provozoval jsem třeba i pokerový klub. Rád experimentuju: držel Více o lektorovi »

20120609-084910-4.jpg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

 • Poker kurz s profesionálním pokerový hráčem, který je plně k dispozici dle potřeb
 • Začátečníkovi vysvětlí pravidla a dá správné základy, pokročilému vylepší taktiku a strategii
 • Předvedení hry, triků a blafů
 • Kuriozity z pokerové historie
 • Je tu možnost strávit část turnaje na ostrém turnaji, kdy kouč sedí za vámi a radí vám, jak zahrát konkrétní situace. Startovné do tohoto turnaje není zahrnuto v ceně.

Poker školení na míru

Během 4 hodin intenzivního kurzu vám vysvětlím to, co mi trvalo pochopit roky. Budete překvapeni, kolik existuje věcí, které vám rychle pomůžou vaši hru zlepšit. Mám za sebou desítky koučinků. Obsah kurzu vždy přizpůsobím vaší úrovni, předem si zjistím, jak jste na tom a připravím se přímo na vás. Projdeme spolu taktiku a strategii hry, zaměříme se na to, s čím máte problémy. Pokud začínáte, vysvětlím vám pravidla a pomůžu vám začít bez zbytečných zlozvyků. Řekneme si i kuriozity z pokerové historie, předvedeme triky se žetony, naučím vás blafovat. Můžeme se dohodnout, že část koučinku si sednu za vás při ostrém turnaji v poker klubu v Praze a pomůžu vám analyzovat vaše karty a vaše herní situace. Budu vám radit, jak se kdy zachovat, aby ses v turnaji dostal až k vypláceným pozicím.

 

"Bavilo mě to a ještě ten večer jsem s Pavlovou pomocí vyhrál turnaj a odvezl si peníze. Cena školení se mi vrátila během 5 večerů." Jiří Mátl

 

Užitečný poker dárek

Hraje váš partner nebo jiný blízký poker, nebo s ním chce začít? Poker kurz je skvělý dárek, který mu udělá určitě radost. Nejen, že bude mít velký zážitek, ale navíc mu to bude přinášet hodnotu ještě dlouho po akci. Ušetříte mu spoustu proher v následujících letech a při každém vítězství si na vás vzpomene. Jeho hra se znatelně zlepší. Pokud s pokerem začíná, začne s velkým náskokem před ostatními. Teď se dostáváme k tomu hlavnímu.

Garantujeme zlepšení

Podobný koučink bývá často velmi drahý, někdy až 15 000 Kč. Kouč vám totiž nevěnuje jen svůj čas, ale i všechny ty draze získané zkušenosti. Já nabízím své knowhow za 5.580 Kč. Garantuji vám, že to, co vás v rámci poker školení naučím, vám rychle pomůže vyhrávat a cena kurzu se vám vrátí. Pokud se tak do 3 měsíců nestane, vrátím vám rychle a bez ptaní váš poplatek. Prostě vám budu věřit. Poker kurz je možné s malým příplatkem zajistit i pro více lidí naráz a rovnou tak společně probírat nové vědomosti a zážitky z turnaje. Takže si to shrňme.

Buďte v plusu

Chcete se stát obávaným hráčem? Rádi byste pokerem vydělávali? Nebo chcete jen někoho překvapit a potěšit ho dárkem, který mu zároveň bude dlouho přinášet užitek? Koučink se mnou nebo koučem z mého týmu je dobrá volba. Každý si odnese zážitek i nové vědomosti. Nechte se překvapit, co všechno jste nevěděli a jak moc vám poker kurz pomůže. Třeba je to váš první krok na cestě stát se novým Martinem Stazskem a jednou vyhrát 100 milionů. Nečekejte, o mé služby je velký zájem, dejte mi vědět raději hned, ať se domluvíme na vyhovujícím termínu.

Doprovodné fotky

 • 20120609-084910-1.jpg
 • 20120609-084910-2.jpg
 • 20120609-084910-3.jpg
 • 20120609-084910-5.jpg
 • 20120609-084910-6.jpg
 • 20150618-133256-certifikat.png

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.