Video kurz

Budování značky (brandbuilding)

3ckdtaklcpl1y96-robert-tichy-karel4.jpeg

Karel Novotny

Karel Mindless Novotný se víc než 20 let věnuje značkám, marketingu a reklamě. Má za sebou stovky projektů, prezentací, brainstormingů, tréninků, workshopů, Více o lektorovi »

3ckdtaklcpl1y96-robert-tichy-karel4.jpeg

Karel Novotny

Karel Mindless Novotný se víc než 20 let věnuje značkám, marketingu a reklamě. Má za sebou stovky projektů, prezentací, brainstormingů, tréninků, workshopů, Více o lektorovi »

8430390-branding.jpg

16 spokojených absolventů kurzu

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

V kurzu Budování značky krok za krokem vás Karel Mindless Novotný provede procesem jejího vytváření od samotného začátku. Na názorných příkladech ukáže důvody úspěchu či neúspěchu známých i méně známých značek a předá vám svůj fungující ABCD model, díky kterému můžete začít budovat značku vaší společnosti už dnes. Rozhodně vás přiměje se nad svou značkou zamyslet a společně vymyslíte řadu nápadů, jak ji dále rozvíjet k vaší spokojenosti.

Víte:

  • jak funguje svět značek?
  • co to vlastně značka je a co pro Vás znamená?
  • jak si vytvořit vlastní značku?
  • jaké k ní vytvořit logo a jakou reklamu?
  • jestli vůbec logo potřebujete?
  • jak svou značku pojmenovat? 

Obsah kurzu:

Pokud si alespoň na půlku otázek odpovídáte ano, srdečně vítejte! Značky, značky, značky. Hit. Kdekdo chce značku mít, kdekdo chce značkou dokonce být. Zdrojů i mudrců je mnoho, ale reálně se značkou pracovat umí málokdo. Budovat značku je přitom práce jako kdejaká jiná. Jen se z toho často dělá zbytečná věda. Nebo se naopak značka a péče o ni ignoruje zcela.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je postaven pro všechny zájemce o marketing a značky zvlášť. Malí, velcí, zkušení či začínající - kurz je pro všechny. Především marketingem dosud nepolíbení leč na něčem zajímavém pracující - NEBOJTE SE, budete spokojení. Ani vy (s otevřenou hlavou) zkušenější se nudit nebudete. 

Co v rámci kurzu dostanu?

  • 1 video (96 minut)
  • 1 prezentace (45 stran)

P.S. Na všechny otázky odpovědi nedostanete, to je na několik dílů!
 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.