"Plná skříň, ale nemám co na sebe?!" aneb jak vytvořit (Nejen) Efektivní Šatník

4gq95kwal2459ox-stahovani.jpg

Zuzana Procházková

Jmenuji se Zuzana Procházková. Jsem osobní módní stylistka, minimalistka a vysoce citlivá osoba v jednom ? Pomáhám ženám jednou pro vždy vyřešit situaci “Mám Více o lektorovi »

16u6j1svjk2vago-screenshot-1.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Téměř každoá žena někdy zažila pocit “Mám plný šatník a nemám co na sebe”, přestože si stále kupuje nové oblčení.  Ze své praxe módní stylistky vím, že je to tím, že tato žena má pouze špatně nastavený šatník, s nevhodným oblečením pro sebe, svůj život. Vím totiž, že mít co na sebe a dobře vypadat není o tom mít hodně oblečení, ale mít to pravé oblečení. To pravé pro vás. 

Můj seminář vám pomůže zjsitit, jak jej správně nastavit, abyste z něj mohly vybudovat ten váš vysněný šatník, ve kterém se budete cítit i vypadat skvěle. 

Nabízím ženám řešení prostřednictvím tvorby efektivního šatníku. A to tak, že je učím vybudovat takový takový (efektivní) šatník, který je odrazem jejich životního stylu. Kde jsou jeho kousky vzájemně dobře kombinovatelné, univerzální a využitelné pro mnoho příležitostí.

 

Obsah kurzu

 

1) Plná skříň, ale nic na sebe - 10 důvodů a 10 řešení. 

V prvním bloku semináře objevíte 10 základních důvodů, které zapříčiňují, že ve svém šatníku nemáte nic na sebe. Nabídnu vám na ně jednoduchá, ale velmi funční řešení. Díky této části  objevíte a následně dokážete odstranit ty nejzásadnější problémy ve vaší skříni. Již při pouhé aplikaci této části se vám uleví a váš šatník se o mnoho zlepší. Zároveň odemně obdržíte skvělého průvodce, abyste tu realizaci doma opravdu "daly". Více níže v BONUSU ke kurzu. 


2) Základní pilíře správně funkčně nastaveného šatníku

Po odstranění největších chyb se pustíme do  správného nastavení vašeho šatníku od těch opravdových základů, které vám pomůžou, abyste ty další kousky, které budete kupovat do vašeho šatníku, opravdu nosila a byly tím kouskem, který vám do šatníku bude "pasovat". Budou totiž ve vašem stylu, v barvách, které zdůrazňují vaši krásu a ve střihu, který lichotí vaší postavě. V této části totiž Projdeme hlavní 3 pilíře

  1. Jak objevit svůj styl?
  2. Jak najít své vlastní barvy?
  3. Jak správně oblékat svou postavu? 

3) Vzájemně plně kombinovatelný šatník

Ve chvíli, kdy budeme znát tyto základní pilíře vlastního šatníku, je na čase, abychom tyto kousky zvládly správně zkombinovat a dokázaly i s menším množstvím vykouzlit spoustu skvělých kombinací. 

Pochopíte základy mého konceptu  (Nejen) Efektivního Šatníku, který vychází ze známého Capsule Wardrobe. Ten zajistí, aby váš šatník byl plně kombinovatelný, tedy objevíte co v mít pro skvělé kombinace, v podání vašeho osobního a životního stylu.  

 

DÁREK/BONUS KE KURZU: 

Abych vás ještě více podpořila ve vašich prvních krocích k lepšímu nastavení vašeho šatníku ,  dostanete ode mně eKnihu, v dititální i tištěné podobě, Plná skříň, ale nic na sebe?" 10 důvodů a 10 řešení, který pro vás následně i doma u skříně provede na začátku vaší cesty a pomůže vám k tomu, abyste kroky pak doma skutečně realizovala.

 

OBSAH KURZU a detail ráda přizipůsobuji znalostem a potřebám dané skupiny lidí. Budu ráda, když budeme společně interagovat a vyřešíme právě tu oblast, která vás nejvíc trápí. 

 

NA KURZ POTŘEBUJETE:

- smartphone, tablet, notebook - cokoliv, kde budete mít internetový prohlížeč 

- tužku a papír pro vaše potřeby a poznámky

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.