Osobní produktivita a Time Management pro studenty

6bu1ls2svhj-168420-ovjkg1-917.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz Osobní produktivity speciálně pro studenty

Zjistil jsem, že na můj kurz Osobní produktivity a Time Managementu často zavítají studenti, a proto jsem se rozhodl vypsat kurz určen speciálně pro ně. Díky tomu se můžeme věnovat více tématům, které jsou spjaty se studentským životem. Máte před sebou psaní důležité práce či projektu, ale nemůžete se přinutit začít? Máte problémy skloubit školu, práci a volný čas? Pojďte s tím konečně něco udělat a převzít kontrolu nad svým časem.

Sám jsem byl studentem vysoké školy a zároveň pracoval pro dvě společnosti. To mě donutilo nad svým časem získat kontrolu a změnit jeho řízení. Vím, jaké problémy často studenti musí řešit a jaké mají v cestě překážky. Ve svém kurzu Vás seznámím se správou času, která je založena na známých metodách Time Managementu a mých zkušenostech. 

Co si každý účastník odnese?

Sadu tipů a návyků, které mně změnily a doufám, že i Vám změní život. K lepšímu. :-) Díky těmto snadným návykům budete lépe spravovat a efektivněji využívat čas. Není podstatné, zda za daný čas zvládnete více úkolů, ale zda jste si vybrali ty správné. A s tím Vám pomůžu. Váš nový systém si navíc bude vše pamatovat a Vy se již nebudete muset stresovat a ušetříte své hlavě. V kurzu toho zazní dost a je jen na Vás, které návyky Vám “sednou” a začleníte je do svého života. I kdybyste začali jen s několika základními změnami, dočkáte se rapidního posunu k lepšímu. 

Co na Vás čeká?

Nenáročná prezentace, ve které se podíváme na základní pilíře metody pro lepší správu času a soustředění. Několik menších praktických ukázek a cvičení, která Vám pomohou s pochopením tématiky. Názorná ukázka, jak spravuji svůj čas já a které nástroje mi k tomu pomáhají.

Osnova

 • Co je pravou podstatou osobní produktivity navzdory zažitým názorům?
 • Jak poznat a vybrat, co jsou ty nejdůležitější úkoly (priority)?
 • Jak odolat prokrastinaci?
 • Jak se při práci a učení lépe soustředit?
 • Jak si správně definovat své cíle?
 • Jak pracovat se svou energií?
 • Jak ušetřit čas díky automatizaci?
 • Ukázka, jak využívat v praxi nástroj Trello pro svůj Time Management
 • Ukázka užitečných doplňků a aplikací


Pro koho je kurz určen?

Pro všechny studenty, kteří chtějí začít lépe spravovat svůj čas a stát se produktivnějšími. Náplň kurzu je především pro začátečníky, kteří ještě nemají osvědčený systém správy času. Pokud již s osobní produktivitou máte nějaké zkušenosti, můžete se zde inspirovat o mé vlastní zkušenosti a tipy.

Proč není jeden kurz pro více lidí?

Chci se maximálně věnovat každému účastníkovi kurzu a zajistit, aby si všichni odnesli podstatné poznatky a zkušenosti. Rád ukazuji věci prakticky a nechybí ani pár praktických úkolů. Volím raději menší počet účastníků s efektivnějším učením informací.

Vzít si s sebou počítač?

Počítač není na kurzu nezbytně nutný. Budu ale v průběhu školení ukazovat nástroj Trello, takže si jej můžete vyzkoušet již před kurzem a během školení si rovnou vyzkoušet rady a tipy, které budu ukazovat. Pokud tedy na školení přijdete s počítačem či chytrým telefonem s nástrojem Trello, budete mít malou výhodu. Rozhodně to ale není podmínkou.

Je to kurz zaměřený na Trello? 

Není. Trello sám používám a slouží mi jako nástroj, ve kterém teoretické věci ukazuji rovnou v praxi. Stejné myšlenky a způsoby se ale dají používat v téměř libovolné aplikaci pro Time Management a dokonce i třeba na papíře či v diáři. Nemusíte se bát, že pokud Vám Trello nevyhovuje nebo máte dosavadní oblíbenou aplikaci pro správu úkolů, že by to nějak s kurzem kolidovalo. Právě naopak! Sám všem doporučuji – používejte takovou aplikaci, která vyhovuje Vám.

Co si vzít s sebou?

 • Dobrou náladu,
 • něco na psaní,
 • volitelně chytrý telefon / počítač.

Doprovodné fotky

 • 2nhkvnp77po-50yxobbldwb-honza-dolejs-4.jpg
 • 7v1soe4fdqr-294s4hegq3z-honza-dolejs-3.jpg
 • 3bvyfe8d05u-58fr1auqpuc-honza-dolejs-skoleni.jpg
 • 545tduq0pju-9a9dzp8jrm0-digital-future-2017.jpg
 • 877v6iorzde-11hrwpqkrs7-digital-future-2017-2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.