OSHO dynamická MEDITACE prožitku

10ivpj7xpop4776-promo-foto-jp-karolina-kubesova.jpeg

Karolína Kubešová

NEJVĚTŠÍM DOBRODRUŽSTVÍM JE ŽÍT SEBE !!! Věnuji se kurzům, které vedou k hlubšímu sebeprožití a sebepochopení. Pomocí ověřených terapeutických technik Jógy Více o lektorovi »

8w82bywo1fvclds-meditace-dynamicka.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Každý první čtvrtek v měsíci se oblíbená Meditace prožitku promění v DYNAMICKOU Meditaci prožitku.

Dynamický typ meditací sestavil indický mistr OSHO pro moderního člověka, pro kterého je obtížné jen tak na povel vypnout mysl, zrelaxovat a začít meditovat v tichu a klidu.

OSHO: "Jste-li orientováni na tělo, existují cesty, jak dosáhnout Boha prostřednictvím těla, protože i ono patří Bohu. Cítíte-li, že jste orientováni na srdce, pak je vaší cestou modlitba. Cítíte-li, že jste orientováni intelektuálně, je vaší cestou meditace. Mé meditace jsou však odlišné. Snažil jsem se vytvořit metody, které by mohly používat všechny tři typy. Je v nich mnoho těla, mnoho srdce a mnoho intelektu. Všechny tři spolu souvisí a všechny tři působí na různé lidi různým způsobem. Tělo, srdce, mysl - všechny mé meditace mají stejný směr. Začínají tělem, procházejí mysl a překračují ji."

  • Dynamická meditace je celostní meditace, kde dochází k výraznému fyzickému uvolnění až spontaneitě.
  • V dynamické meditaci můžete doslova prožít, že netančíte vy, ale vaše duše.
  • Skrze dynamické meditace se můžete otevřít ohromnému potenciálu své hravosti, spontánnosti a nekoneční tvořivosti, která je součástí každého z nás - stačí jí jen probudit.

Dynamické meditace jsou svým způsobem oslavou života jako daru a vnášejí do různorodých životních situací lehkost a nadhled.

Dynamické meditace jsou cestou k nalézání vnitřního středu, jelikož potlačené vedou k projevu a z excentriků uvolňují přebytečné vnitřní napětí. V dynamické meditaci můžete v chráněném prostředí vystoupit ze své komfortní zóny a dovolit si vše, co si jinde zakazujete. Smíte tančit, dupat, křičet, výskat, smát se, brečet… cokoliv a zároveň nemusíte vůbec nic! 

S sebou
Pohodlné oblečení, která umožňuje svobodný pohyb a nikde neškrtí, šátek na oči (budou i k zapůjčení na místě) a vlastní lahev s pitím. 

Do studia AnYo se dostanete na zazvonění, prosím nezvoňte na studio před 19h. ať nenarušujete lekci, která probíhá ve studiu před meditací.
Meditovat začneme od 19:15 a budeme končit cca 20:45 Závěrečná část meditace (cca 15 minut) slouží ke sdílení, nebo konzultaci.

 

Doprovodné fotky

  • 9c5kqydu7ljx5ln-joga-prozitku-5.jpg
  • 2s93c0p7hqo4ggk-joga-prozitku-3.jpg
  • 9f547berepfxzne-meditace-prozitku1.jpg
  • 2hq8uyvggtwn2ns-joga-prozitku-2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.