
Karolína Kubešová
Na Naučmese od 14. 12. 2018, vedl/a kurzy pro 218 účastníků.
NEJVĚTŠÍM DOBRODRUŽSTVÍM JE ŽÍT SEBE !!!
Věnuji se kurzům, které vedou k hlubšímu sebeprožití a sebepochopení. Pomocí ověřených terapeutických technik Jógy Prožitku překračuji s klienty představu většinového přesvědčení, že meditace znamená sedět v klidu a tichu někde v ústraní.
Jóga Prožitku je vhodná pro každého, kdo se chce aktivně podílet na obnovování své původně přirozené spokojenosti, kterou z různých důvodů ztrácí. Vycházím, jak z vlastních zkušeností, tak i ze znalosti moderní psychologie, vědecky potvrzených duševních principů, alternativní psychoterapie, znalosti psychosomatiky, transpersonální psychoterapie a spirituality.
Individuálně i skupinově se věnuji
- lidem kteří chtějí aktivně řešit svou drobnou i těžší nespokojenost
- lidem užívající psychopharmaka
- lidem procházejícím psychospirituální krizí (osobní zkušenost)
- lidem procházejícím nějakou formou panických atak (osobní zkušenost)
- těhotným ženám a ženám s poporodní depresí
- Mohu být nápomocná v případě drobných i těžkých neuróz, ale i v případě některých projevů psychóz
Kromě skupinových akcí, nabízím i individuální terapeutickou péči. Více se dozvíte na mém webu, nebo mi napište zprávu :)
-
Uzdrav se taky z panické atakyWebinář - online
-
Uzdrav se taky z panické atakyWebinář - online
Aktuálně pořádané kurzy:
Již uskutečněné kurzy:
- Meditace prožitku
- MINDFULNESS - Harmonizační procházka
- Uzdrav se taky z panické ataky
- Harmonické vztahy
- Rocková meditace
- OSHO dynamická MEDITACE prožitku
- Mindfulness procházka
- Vědomý záměr pro rok 2021
Co říkají účastníci kurzů:
-
Jaroslav Henner
Velmi dobře na mě působilo to jak mi Karolína vysvětlovala, že panická ataka působí z hlubin psyché. Lektorka je velice ochotná a podporující.
-
Blanka
Skvělá, už i jen krátký rozhovor nás velmi posunul a pomohl.
-
Lucie
Profesionální, příjemná a milá terapeutka. Děkuji za příležitost poznat se. Po prvním sezení věřím spokojeným referencním klientů, které má Karolína na svém webu.
-
Michaela Rabasova
Velmi empatická lektorka.
-
Markéta
velmi dobrá lektorka s osobní zkušeností
-
Jiří Andrš
Karolína je milá, uvolněná, vstřícná, pomáhající.
-
Markéta Němá
Velice příjemná slečna, super komunikace a vstřícnost.
-
Michal Žuravlov
Lektorka je prijemna. Chybalimi ale zaklady a viac faktickych a konkretnych (menej abstraktnych) pojmov, ktore by pomohli “naladit sa na rovnaku rec”. Vnimal som to tak, ze ma naucenu schemu/scenar prochazky.
Meditace je hlavně o praxi. Proto, se snažím vysvětlovat minimálně a spíš se ptám. Samozřejmě každý jsme jiný a nemohu, jako průvodce meditací vyhovovat všem. Pro kvalitní spolupráci, je vždy důležitá oboustranná sympatie. Pevně věřím, že jestli máte o meditaci skutečný zájem. Brzy potkáte někoho s kým najdete společnou řeč. Přeji vám hodně štěstí :)
-
Alena Stanglova
Karolína je velmi příjemná, lidská s klidným melodickým hlasem.
-
Adéla Kučerová
Příjemná lektorka