Nech vyrůst svoji (sebe) lásku

4r6ubqujk3m-fitness-332278-1280.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Poznej sebe a změň svůj život k lepšímu.

Na úvod to nejlepší…
Získáš od nás hodinu koučování v hodnotě 1500 Kč zcela ZDARMA.
Individuální práce je v procesu změny třeba jako sůl a právě tato hodina přispěje významně k tomu, aby ses mohl/mohla posunout směrem, jakým zrovna potřebuješ. Navíc získáš zkušenost s koučováním podle mezinárodního standartu ICF (International Coaching Federation). 

Workshop je nabitý praktickými cvičeními a testy, které jsou zaměřeny především na rozvoj vztahu sám k sobě a růst v oblasti partnerských vztahů. 

Čemu se podíváme na zoubek? 

 • Citovým vazbám – změníš způsob, jakým přistupuješ ke vztahům. Pokud se řadíš k těm, kteří jsou tak vybíraví, až přeberou, anebo k těm, kteří se spokojí s jakýmkoliv partnerem, jen aby nebyli sami, pak je toto cvičení přesně pro Tebe. Dostaneme Tě do rovnováhy a zbavíš se přehnané touhy po lásce stejně jako tendence se jí vyhnout.
 • Sebevědomí – pomocí vizualizace a imaginace (meditativní techniky) zvýšíme Tvé sebevědomí. Uděláš si reálnou zkušenost s tím, jaké to je být v kůži ženy, která je svým okolím vnímána jako Femme fatale anebo muže, jenž svým charisma strhne okolí. Na tuto zkušenost si odneseš vzpomínku, která Ti pomůže vyvolat stejné pocity v situacích, kdy budeš potřebovat sebevědomí „nahodit".
 • Odmítnutí – jak těžké je říkat NE? Máš tendenci na vše kývnout a být hodná holka / hodný kluk? Tak tomu je konec. Dovolit si druhého odmítnout je jeden ze základních předpokladů pro silnou sebe hodnotu. My Tě naučíme, jak na to. NE pro Tebe bude
  pak stejně přirozené jako ANO.
 • Ideálnímu partnerovi – máš pocit, že Tvůj vysněný partner neexistuje? Možná Tě překvapí, že je vlastně blíž, než si myslíš. Pomocí hravého cvičení se podíváme na to, jak opravdu vypadá Tvůj ideální muž/žena a co můžeš udělat pro to, aby se v Tvém
  životě brzy objevil/a.
 • Čekají na Tebe také dvě příjemná mini cvičení, která ukotví Tvůj zážitek z workshopu. Je důležité se ke zkušenosti, kterou získáš, pravidelně vracet. Často se stává, že „efekt kurzu“ po několika týdnech vyprchá a člověk se cítí být na stejném místě, kde byl
  předtím. Pomocí těchto mini cvičení si vybavíš, co vše jsi na workshopu prožila a rychleji tak změnu zapracuješ do svého běžného života.

Celým workshopem vás provedou:
Veronika Blížkovská, ACC – zakladatelka projektu Milovaná žena, milovanazena.cz, certifikovaná koučka a EFT terapeutka, která se ve své práci zaměřuje především na osobní rozvoj žen ve všech životních oblastech.

Mgr. Hana Mezerová – profesionální koučka a psycholožka s bohatými zkušenostmi ve svém oboru, která se zabývá mimo jiné psychodiagnostikou a podílí se také na výzkumech v oblasti psychologie


Teď víš vše. Už zbývá jen kliknout na tlačítko „přihlásit se na kurz“ a říct změně rázné ANO


Těšíme se na Tebe!

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?