Naložte se svým časem smysluplně

9nki5wrixig-mala-vesela.jpeg

Vratislav Čermák

Posouvám lidi ke smysluplnému přístupu k životu, prostřednictvím vědomého využití času s pomocí jednoduchých technologií. Jsem především trenér a mentor osobní produktivity a time managementu, tedy oblastí označovaných Více o lektorovi »

9nki5wrixig-mala-vesela.jpeg

Vratislav Čermák

Posouvám lidi ke smysluplnému přístupu k životu, prostřednictvím vědomého využití času s pomocí jednoduchých technologií. Jsem především trenér a mentor osobní produktivity a time managementu, tedy oblastí označovaných Více o lektorovi »

24b27dykf8m-cas.jpg
Klimentská 1443/50, Praha 1, Praha (mapa)

už jen jeden účastník a kurz se uskuteční

Zbývají už jen 4 místa

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Trénink proběhne. Je na něj přihlášen dostatečný počet účastníků přes jiné kanály. Zbývají už jen 4 místa. 

Chcete toho stihnout ještě více než teď?

Jakmile začnu s někým diskutovat téma osobní produktivity a řízení času, dostaneme se často na tenký led. V uspěchané době chtějí všichni vědět především rychlé tipy a vychytávky, kterými mohou dělat věci rychleji, efektivněji a v podstatě toho dělat ještě více než teď. Chtějí často něco jako kouzelnou pilulku na hubnutí, kterou spolknou a zhubnou hned a bez práce. Chtějí být ještě výkonnějšími stroji, s ještě rychlejšími procesory a hbitější odezvou. Klíčovou otázkou ale je, jestli skutečně chcete pracovat více a více?

A nebo se chcete věnovat aktivitám, které vás lákají, pro které planete, které byste chtěli dělat, ale přes samou práci a závazky na ně nemáte čas? Rovnováha v těchto věcech je klíčová pro naši spokojenost, ale také pro naše vztahy, motivaci a vůbec životní energii a nadšení. A proto je škoda jen čekat, že se to nějak vyřeší, nebo že to přejde. Věřím ale, že to není váš případ, když jste přišli na Naučmese. A proto se pojďte podívat, jak vám mohu pomoci na vaší cestě.Ovládnutí svého času = Efektivita dělání + Smysluplnost úkolů

Představte si, jak dobře se bude cítit, když začnete naplňovat to, co jste odkládali, co jste vždycky chtěli, ale nikdy na to „nebyl čas“. A přesně tak byste se měli cítit po absolvování tréninku Naložte se svým časem smysluplně.

O čem to bude?

 1. Začínáme u kořenů, zjistíme proč se nám nedaří dělat to, co chceme, proč nemáme stále čas a co se s tím dá dělat.
 2. Podíváme se na to, jak si organizovat kalendář, jak na seznamy úkolů a jak je spravovat co možná nejlépe.
 3. Společně se najdeme důvody, proč se nám některé úkoly nekonečně přesouvají ze dne na den a ne a ne je dodělat. 
 4. Podíváme se také na velké a složité úkoly, jak se do nich nakopnout a udržet si tempo.
 5. Jak odolat tomu, že po nás neustále někdo něco chce a my pak nemáme čas na naše úkoly. 
 6. Jak si najít čas na soustředění a eliminovat tak časté vyrušování.
 7. Někteří lidé se diví, že nemohou dosáhnout toho, co chtějí. Až příliš často je to dáno tím, že se vůbec nezamýšlí nad tím, co chtějí. A protože se nad tím nezamýšlí nemohou ani začít dělat cokoliv, co by je k jejich snu posunulo blíže. Ukážeme si, že to nemusí být vůbec složité a že kvůli tomu nemusíte odjet na rok meditovat do Indie. Překvapivě na to stačí 7x 30 vteřin. 
 8. Uděláme si inventuru toho, k čemu jste se zavázali a jestli to je a nebo není dobře.
 9. Oblíbenou částí je efektivní odbavovaní a vyřizování návalu e-mailů, jednoho z největších žroutů našeho času. Nasdílíme si tipy, jak e-maily krotit.
 10. A samozřejmě se podíváme na efektivní odbavování ostatních věcí. Jak si úkoly zapisovat, co nám pomůže s jejich rychlejším odbavením a jak se rozhodovat o tom, co dělat teď a co až později.
 11. Ukážeme si také jak používat slovíčko "NE", aby se člověk u toho necítil špatně.
 12. Na závěr si to všechno spojíme na praktických ukázkách několika aplikací, které nám mohou pomoci s organizací našeho času.

Jste připraveni se do toho pustit?

Nebudu vám říkat, že to, co se naučíte, šmahem kouzelné hůlky změní vaše fungování, protože to by znamenalo, že vaše změna fungování je pouze na mně

Ukážu vám postupy, které jednoduše fungují a je na vás, abyste si z nich namíchali váš koktejl, který bude pro vás ten pravý.

Ačkoliv mě studium a zkoušení těchto metod trvalo několik let, vám bude stačit pouze jeden tréninkový den, abyste je mohli začít využívat. Mrkněte na video, jak jsem se k řízení času dostal já.

A něco navíc pro všechny

Každý účastník ode mne získává naprosto zdarma následující bonusy:

1. E-book + tištěnou příručku se vším, o čem budeme na tréninku mluvit

2. Akční kartičky, které můžete opakovaně používat, sdílet s rodinou a přáteli, abyste si dokázali správně stanovovat priority.

Co říkají účastníci?

Školení velmi inspirující, pokud by podle něj pracovali, nebo třeba i žili všichni, tak by už nikdy nikdo neměl problém. Ne, vážně, super školitel, příjemné prostředí, skvělé návody, jak si najít prostor pro práci, život, oddech. Četla jsem dost článků a knih jak správně podchytit ČAS a přesto se dozvěděla zcela nové informace. Za mně VÝBORNĚ investovaný čas.
Mária, provozní kavárny Langhans

Trénink Time-managementu byl pro mě velkým osvěžením účinných technik osobní efektivity. Moc se mi líbilo využití formulace osobních cílů v minutě na kartičky, například. Velmi dobře poskládané jednotlivé techniky, tipy a triky jak „na sebe“. Vráťa pracuje a mluví jasně, strukturovaně a s velkou dávkou humoru. Moc jsem si to užila!
Jenůfa Pecháčková, Head of Talent & Development, Zentiva Group

Praxí podložené tipy pro rovnoměrné uspořádání pracovní zátěže. Velmi přirozený projev a tím i sdělení. Příjemná atmosféra. Libily se mi zejména praktické tipy na organizaci úkolů a emailové komunikace. Vřele doporučuji.
Daniel Srch, PwC Akademie, regional training coordinator

Oceňuji moc příjemnou, uvolněnou atmosféru plnou důvěry, jejíž součástí byl i lidský přístup Vráti. Přínosů vidím více - sdílení zkušeností s ostatními, podnět k reflexi toho, co je pro mě z mých "projektů" důležité a jaké úkoly to pro mě znamená i poznání. Forma kurzu byla zajímavá, hodně prostoru k zamyšlení, žádná nuda. Díky!
Zuzka, freelancer pro společensky prospěšné projekty

Trénink mi pomohl se zamyslet nad tím, kdy a jak dělám určité typy úkolů, proč to někdy jde a někdy naopak vůbec ne. Líbilo se mi, že jste nikdy neměl univerzální odpověď, ale pomáhal jste nám najít si nejlepší styl práce pro každého zvlášť. Několik postřehů jsem použila hned druhý den, např. zapisuji si své úkoly na den přesněji a dělím je podle kontextů. Baví mě teď pozorovat, jak to zabírá. Díky!
Michaela Kučerová

Měli by na Tvůj trénink přijít všichni ti, kteří prokrastinují a chtějí s tím něco dělat. Bez zájmu o změnu nebo alespoň korekci svého stávajícího způsobu, jak nakládat s časem, žádný trénink ani sdílení zkušeností nefunguje. Vyzkouším vše, co jsem si z Tvého tréninku odnesla. Celý trénink byl fajn, mnohovrstevný a tím jsi celou dobu dokázal udržet pozornost a zájmem všech. Děkuji!
Danuše Kulhánková, obchod a marketing

 

Více informací o tréninku najdete také na webu https://www.smysluplne.cz

Doprovodné fotky

 • 1uyxjnyr1f5-smysluplne-knizka-na-stole.jpg
 • 256haoyl9e3-karty-cile-stul.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.