9nki5wrixig-mala-vesela.jpeg

Vratislav Čermák

Na Naučmese od 18. 8. 2016, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 5 kurzů.

Posouvám lidi ke smysluplnému přístupu k životu, prostřednictvím vědomého využití času s pomocí jednoduchých technologií.

Jsem především trenér a mentor osobní produktivity a time managementu, tedy oblastí označovaných jako osobní efektivita či výkonnost. Moje tréninkové programy jsem pojmenoval Naložte se svým časem smysluplně a mým cílem není z lidí dělat výkonné a vysoce efektivní stroje, ale ty, kteří se zamýšlí nad smysluplností jejich konání a přínosem věcí, do kterých svůj čas investují

Jsem vášnivým průzkumníkem nových technologií a obklopuji se řadou šikovných nástrojů a aplikací. Trénuji proto také principy bezpapírovéhovo života (paperless) a využívání chytrých zařízení. Ukazuji, jak zavést Evernote, či obdobné nástroje do běžného osobního života, či do celé společnosti. 

Díky svým bohatým zkušenostem v oblasti projektového řízení pomáhám nejenom firmám, ale i jednotlivcům. Projektové řízení je pro mě jedna z nejintenzivnějších forem řízení, kde se střetávají jak osobnostní faktory, tak dovednostní techniky.

Více informací na mém webu:

www.vratislavcermak.cz

případně Facebooku, či LinkedInu

Vratislav

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.