MateMagika - počítání pravou mozkovou hemisférou

228ettni1am-kalman-1.jpg

Kalman Horvát

Svou podstatou jsem rebel.  Proti čemu rebeluji?  Proti neviditelné zdi mezi dobrem a hojností. Vyrůstal jsem v přesvědčení, že existují dva druhy lidí. První jsou ti bohatí a DRUZÍ jsou ti slušní. Své podnikání jsem Více o lektorovi »

9u469h6tz4p-matemagika.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jsme rodiče, kteří věří v moudrost a inteligenci svých dětí, přestože mají z matematiky horší známky než většina jejich spolužáků.
Věříme jim, i když jejich učitelé a vychovatelé o nich pochybují. Nebudeme čekat, až se někdy v budoucnu změní vzdělávací systém – uděláme první a zásadní krok už dnes. Naučíme se s Kalmanem MateMagiku, a postupně do ní zasvětíme i naše děti.

Ano, naše dítě má horší známky, protože má jiné, netuctové myšlení. My nedovolíme, aby omezené výukové metody oslabily jeho sebedůvěru a jedinečnost.


Učitelé často kritizují děti i za správný výsledek, k němuž došly jiným postupem. Ministerstvo školství však konečně připustilo, že ke správnému výsledku vedou různé cesty a postupy. Budeme tedy spolu akreditovaně počítat pomocí:

prstů
mandal
představivosti
čínských čar nebo
mystických vzorečků

 

Obsah kurzu:
První dvě hodiny workshopu věnujeme sčítání, odčítání, násobení a dělení na úrovni prvního stupně ZŠ.
Třetí hodinu workshopu se zaměříme na superpaměť. Lektor zodpoví vaše otázky ohledně studia cizích jazyků, dlouhých studijních textů, pamatování si množství abstraktních čísel atd.

 

----------------

MATKA Z PLZEŇSKA:
,,Moje 12-letá dcera Míša přes veškerou snahu nás rodičů a učitelů nezvládala malou násobilku. Spolupráce s Kalmanem začala přes Youtube. Míša se od něj během 3 minut naučila násobit devíti. Měla z tohoto okamžitého ‚zázraku‘ obrovskou radost. Zavolali jsme Kalmanovi, a on přijel k nám. Během dvou setkání mě i Míšu naučil malou násobilku na prstech. Její učitelka byla v ‚šoku‘, když viděla Míšu násobit s úsměvem na tváři.“


Od učitelů i rodičů víme, že:
MateMagika často pomohla dětem, kterým klasická matematika nefunguje.
MateMagika velmi baví děti, které sice klasiku zvládají, ale nudí je, nebo k ní mají odpor.
Dětem s ADHD nabízí MateMagika akční přístup, který se neomezuje jen na tužku, papír a suché vzorečky.

--------------

Čím hůře vaše dítě zvládá klasickou matematiku, tím více nás zajímá.

 

Cena workshopu: 1500 Kč. On-line program cca 40 videí darem.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?