MateMagika - počítání pravou mozkovou hemisférou

228ettni1am-kalman-1.jpg

Kalman Horvát

Svou podstatou jsem rebel.  Proti čemu rebeluji?  Proti neviditelné zdi mezi dobrem a hojností. Vyrůstal jsem v přesvědčení, že existují dva druhy lidí. První Více o lektorovi »

9u469h6tz4p-matemagika.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Večerní praktický workshop pro odvážné rodiče

Jsme rodiče, kteří věří v moudrost a inteligenci svých dětí, přestože mají z matematiky horší známky než většina jejich spolužáků.

Věříme jim, i když jejich učitelé a vychovatelé o nich pochybují. Nebudeme čekat, až se někdy v budoucnu změní vzdělávací systém – uděláme první a zásadní krok už dnes. Naučíme se s Kalmanem MateMagiku, a postupně do ní zasvětíme i naše děti.

Ano, naše dítě má horší známky, protože má jiné, netuctové myšlení. My nedovolíme, aby omezené výukové metody oslabily jeho sebedůvěru a jedinečnost.

Učitelé často kritizují děti i za správný výsledek, k němuž došly jiným postupem. Ministerstvo školství však konečně připustilo, že ke správnému výsledku vedou různé cesty a postupy.

Budeme tedy spolu akreditovaně počítat pomocí:

prstů

mandal

představivosti

čínských čar nebo

mystických vzorečků

 

Obsah kurzu:

První dvě hodiny workshopu věnujeme sčítání, odčítání, násobení, dělení a slovním úlohám na úrovni prvního stupně ZŠ. Třetí hodinu workshopu se zaměříme na superpaměť. Lektor zodpoví vaše otázky ohledně studia cizích jazyků, dlouhých studijních textů, pamatování si množství abstraktních čísel atd.

 

----------------

MATKA Z  PLZEŇSKA: ,,Moje 12-letá dcera Míša přes veškerou snahu nás rodičů a učitelů nezvládala malou násobilku. Spolupráce s Kalmanem začala přes Youtube. Míša se od něj během 3 minut naučila násobit devíti. Měla z tohoto okamžitého ‚zázraku‘ obrovskou radost. Zavolali jsme Kalmanovi, a on přijel k nám. Během dvou setkání mě i Míšu naučil malou násobilku na prstech. Její učitelka byla v ‚šoku‘, když viděla Míšu násobit s úsměvem na tváři.“

Od učitelů i rodičů víme, že: MateMagika často pomohla dětem, kterým klasická matematika nefunguje. MateMagika velmi baví děti, které sice klasiku zvládají, ale nudí je, nebo k ní mají odpor. Dětem s ADHD nabízí MateMagika akční přístup, který se neomezuje jen na tužku, papír a suché vzorečky

. --------------

Čím hůře vaše dítě zvládá klasickou matematiku, tím více nás zajímá.

Mimořádná akce: Po absolvování workshopu dostanete také přístup k online kurzu MateMagiky (40 videí), který se jinak samostatně prodává právě za 2100 Kč. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.