Jak vykládat tarot

4qm5b97uy7p-jpg.jpg

Lucie Hotová

Výklad karet je mým celoživotním koníčkem již od dětství. Přes patnáct let úspěšně vykládám svému okolí a lidé se mi pravidelně vrací na výklad karet. :) Karty Více o lektorovi »

4qm5b97uy7p-jpg.jpg

Lucie Hotová

Výklad karet je mým celoživotním koníčkem již od dětství. Přes patnáct let úspěšně vykládám svému okolí a lidé se mi pravidelně vrací na výklad karet. :) Karty Více o lektorovi »

12c0u8ltkeu-1un8imiops5-tarotcardscreditshutterstockcom.jpg
Plzeň (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz je určen pro ty, kterým leží karty na stolku a stále sní o tom, jak jednou krásného dne začnou věštit. Nečekejte a přihlašte se!

 

Kurz je dělen do třech tématických částí, kde se naučíte všechny potřebné znalosti a dovednosti, jak zacházet s tarotem a jak vykládat lidem budoucnost.

 

1. SEMINÁŘ - ÚVOD DO TAROTU A VELKÁ ARKÁNA

Bez Velké arkány není tarot tarotem. Naprostý základ tarotu, který je sestaven z dvaadvaceti karet, představující základní lidské archetypy. Postupně probereme význam karet, jejich poselství a roli v životě jedince, jelikož právě ony ukazují na nejdůležitější zlomy v osudu jedince. V semináři se také dotkneme tématiky kabalistického stromu života a jeho vazby a tarotové karty Velké arkány.

2. SEMINÁŘ - MALÁ ARKÁNA

Malá arkána je druhou, doprovodnou, částí tarotových karet, která dává výkladu hloubku a detailnější náhled. Je dělana do čtyř barev - meče, pentakly/mince, hole a poháry. Představují čtyři základní síly, s kterými se setkáváme v běžném každodenním životě - vzduch/rozum (meče), země/hmota (mince), oheň/síla (hole), voda/city (poháry). 

3. SEMINÁŘ - VÝKLAD KARET

Známe všechny karty, jejich významy, jednotlivé souvislosti mezi nimi a teď je načase vše složit hezky do jednoho srozumitelného obrazce! Karty se naučí kdokoliv, ale skutečné umění je schopnost složit jednotlivá písmenka do srozumitelných slov a ty do srozumitelných vět. V tomto semináři se naučíme jednotlivé výklady karet, jak vykládat a umět určit, co nám karty chtějí sdělit. Rovněž se naučíme jakým způsobem si vytvořit svůj vlastní originální postup výkladu, pokud nám zavedené a převzaté od jiných kartářů nevyhovují.

 

S sebou: vlastní karty a zápisník

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.