MAMAgement - podnikání a osobní rozvoj s dětmi

2ysaog701uzd6hg-jj.jpeg

Moni Barczik

,,If you CAN DREAM IT, You CAN DO IT." Walt Disney Živím jako nájemný IDEA MAKER. Má fantazie začíná tam, kde končí fantazie normálních lidí. Přesto vím, že i Více o lektorovi »

2ysaog701uzd6hg-jj.jpeg

Moni Barczik

,,If you CAN DREAM IT, You CAN DO IT." Walt Disney Živím jako nájemný IDEA MAKER. Má fantazie začíná tam, kde končí fantazie normálních lidí. Přesto vím, že i Více o lektorovi »

69okk4vlw059jt7-screenshot-20240303-120706-instagram.jpeg
Bude upřesněno, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Čekáte miminko, podnikáte a nechcete přestat? Nebo naopak rády byste na mateřské rozjely vlastní business? Toužíte vnést harmonii do profesního života, osobního života a života s malými dětmi? Tak, to jste tu správně😊

Buď můžeme lamentovat, že doba nepřeje pracujícím mámám, nebo to vzít do svých rukou a změnit to. Nevím, jestli už Vám to někdo řekl, ale je naprosto v pořádku, že společně s dětmi chcete i podnikat a realizovat se. Naopak je to skvělá příležitost osvojit si nové dovednosti a rozjet projekt, který už třeba máte dlouho v hlavě. A nebojte, děti u toho zanedbávat nebudeme.

Co Vás čeká? Kompletní rešerše Vašeho dosavadního života. Co že to vlastně chceme? A jak moc to chceme? Co jsme pro to ochotné udělat? Jdeme tedy do toho? Tak jo! Projdeme si nástroje Time Managementu, osobního rozvoje, marketingu, řešení krizových situací, business plánu a dalších. To vše maximálně přizpůsobené Vašim drobečkům, kteří tam jsou 24/7. Vrátíme Vás opět do Vaší vnitřní síly a dokážeme, že spokojená máma rovná se nejen spokojené dítě, ale i celá rodina a potažmo její okolí.

Co Vás čeká:

 • NASTAVENÍ CÍLE: Ujasníme si, co vlastně chceme od podnikání na mateřské
 • MOTIVACE: Hnací síla, co nás tam dovede
 • NÁSTROJE PŘIZPŮSOBENÉ PRÁCI S DĚTMI:
 1. Time Management
 2. Osobní produktivita a efektivita – Nepotřebujeme více času, potřebujeme pracovat chytřeji
 3. Business plán
 4. Plánování – Někdy máme třeba jen 30 nerušených minut. Je třeba přesně vědět, jaký je další úkol, abychom mohly sednout a vyřešit ho
 5. Základy marketingu
 • SEBEVZDĚLÁVÁNÍ (v oboru i ve výchově)
 • REŽIM x NEREŽIM
 • PRACOVNÍ MÍSTO, ČAS
 • ELIMINACE nepotřebných činností a žroutů času
 • KRIZE a jak na ni
 • SPÁNEK, ODPOČINEK, ENERGIE, PODPORA, INSPIRACE
 • Nastavíme si harmonii mezi odvětvími (práce, rodina, přátelé, volný čas…)
 • Vědomě trávený čas s dětmi
 • Podělím se s Vámi o své krize a FuckUpy na mé cestě – být co nejproduktivnější s dětmi a že jich bylo😊


Vím, o čem mluvím. :) Jsem hrdá máma dvou kluků - 3,5 roku a 8 měsíců. Na první ,,mateřské“ jsem začala studovat vysokou školu, psát knížky a texty k písničkám pro Lollipopz nebo Káju a Bambuláčka. Poslední knížku jsem napsala v prvních měsících po narození druhého syna. Jsem nájemný Idea Maker a specialista na Brand, podnikám, studuji, dělám choreografie do klipů, vedu tréninky, školím... Jsem máma, co to má jinak a ráda bych co nejvíce maminek přiblížila k jejich snům a jejich podstatě.

S pokorou,

Moni Barczik

Víš, že Moni vede také tyto kurzy?

Víš, že Moni vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.