Kurz (ne)myšlení

4vypadhajvr-b1e3c60d-1291-4b47-8982-aa2a2756cf9b.jpg

Filip Schneider

  Jsem táta, živím svoji rodinu, a tak tedy v první řade nyní vydělávám peníze. Dávám do pořádku firmy, aby byly zase ziskové. S tím úzce souvisí i má práce s lidmi. Moje vzdělání je původně technického směru, doplněné Více o lektorovi »

7rcob57vd59-6n2yfbiumk6-img-2517b.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jak myslíš? Přemýšlel jsi někdy nad tím? Co se to v té hlavě vlastně celý den děje? A proč se mi daří tak jak se mi daří? Že by to mělo nějakou souvislost?:-)

Ano, má to souvislost a je to stále celkem opomíjené téma: kolik vlastně máme denně myšlenek? Jak moc nás ovlivňují? Kolik z nich si uvědomujeme? Kolik jich je destruktivních? A kolik pozitivních? Lze běh myšlenek zpomalit? Nebo dokonce zastavit? Jak myšlenky vylepšit? Co konkrétně udělat s negativní myšlenkou? A co udělat se strachem? Vždyť já vlastně žiji, ani nevím jak…

Na tomto kurzu si každý účastník sám a prakticky vyzkouší:

  • jak standardně přemýšlí,
  • jaký je jeho autopilot,
  • co to znamená pro jeho život,
  • metody pro zpomalení běhu myšlenek,
  • jakým způsobem lze změnit nastavení myšlenek,
  • naučí se vidět, přijmout a zpracovat strach ve svůj prospěch,
  • a přitom může čerpat i ze zkušeností svých kolegů účastníků kurzu.

Nabídnu Ti, co nejlépe a dlouhodobě funguje v mém životě a jsem si jistý, že získáš nové dovednosti, které pak využiješ každý den. Po kursu zůstáváme ve spojení a pracujeme společně dál.

O mně

Moje vzdělání je původně technického směru, doplněné bakalářským studiem ekonomiky a managementu. Jsem rád, že mám také mezinárodní certifikát výkonového koučování, absolvoval jsem studium somatického koučování ale hlavně, že v současnosti mohu studovat čtyřletý obor terapeutické hypnózy, kterou považuji za velmi efektivní pro rozvoj osobního růstu.

Jsem táta, živím svoji rodinu, a tak tedy v první řade nyní vydělávám peníze. Dávám do pořádku firmy, aby byly zase ziskové. Mojí strategií je motivovat v každé firmě své kolegy a pozorně sledovat, jakým směrem se dále ubírají. Jak kolegové, tak firmy. V praxi se tak často setkávám s omezeními, která mnozí z nás, zcela zbytečně, máme. A to byl hlavní důvod k rozšíření mého vzdělání a propojení manažerských dovedností s podporou osobního růstu jednotlivých zúčastněních. A tak postupně vznikl i tento kurs (ne)myšlení. Protože nemyslet je často lepší, než špatně myslet:-)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?