Sex je umění

7400p6pfdj08lpm-muj-portet.jpeg

Dominika Benešová

Jako lékařka beru lidské tělo a jeho procesy věcně. Nedělá mi problém mluvit otevřeně o sexualitě a o intimních vztazích. Jako žena, věčně hledající lásku a Více o lektorovi »

7400p6pfdj08lpm-muj-portet.jpeg

Dominika Benešová

Jako lékařka beru lidské tělo a jeho procesy věcně. Nedělá mi problém mluvit otevřeně o sexualitě a o intimních vztazích. Jako žena, věčně hledající lásku a Více o lektorovi »

7thcezmfa7tzfeo-couple-in-smoke.jpeg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 23 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Pokud je vám proti srsti sdílet intimní témata ve skupině, přihlašte se na individuální termín. Můžeme se domluvit i na párové konzultaci. Termín přizpůsobíme mým a vašim možnostem. Téma si domluvíme individuálně podle vašich potřeb či zájmu.

 

Toto je zcela první individuální webinář za zaváděcí cenu 500 Kč. Další webináře mohou mít vyšší cenu.

 

Komu je kurz určen:

Jestli jste si už někdy v životě položili nějaké otázky týkající se vašeho milostného života a nenašli jste na ně zatím odpověď, pak na některém z mých workshopů se k nim můžete dostat.

 • Potřebujeme sex k životu nebo se bez něj můžeme obejít, když splníme svou reprodukční povinnost?
 • Můžeme si sex užívat pořád bez omezení?
 • Je možné, aby nám to v posteli (nebo jinde) s partnerem či partnerkou vždycky fungovalo tak úžasně jako těm mužům a ženám v erotických nebo porno filmech?
 • Jak si užít sex a nemuset si lámat hlavu s ochranou proti početí?
 • Je člověk po padesátce ve svém milostném životě nějak limitován nebo to funguje pořád stejně?
 • Je pro ženu bezpečné milovat se během těhotenství?
 • Dá se zabránit předčasné ejakulaci?
 • Existuje nějaká správná, zdraví neškodná či naopak prospěšná frekvence pohlavního styku?
 • Nejsem divná/ý, když se mi líbí ... nebo když chci dělat ... ?

Nejspíš máte mraky dalších otázek, které vás zaměstnávají, a nevíte si s nimi rady. Nebo pochybujete o svých názorech, potřebách, pocitech, hodnotách v sexuální oblasti? Také jsem se s různými pochybnostmi, iluzemi, mylnými představami či předsudky musela postupně vypořádávat. Mohu vám tedy pomoci vyznat se v sobě samých, vyrovnat se s vlastní jedinečností a odlišností ostatních, vypořádat se s nefunkčními způsoby myšlení a jednání tak, abyste našli cestu ke větší spokojenosti s naplňováním svých sexuálních potřeb.

Jak kurz probíhá:

Kurz bude probíhat formou jednotlivých tematických webinářů v on-line prostředí. Podle svého zájmu si vyberete téma, přihlásíte se na webinář v nabídnutém termínu, případně vyjádříte zájem o budoucí webinář. Po zaplacení účastnického poplatku obdržíte emailem podrobné informace o tom, jak se připojit do skupiny pro konkrétní webinář.

Webináře budou probíhat formou diskuze a společného sdílení a hledání ve smíšené skupině. Tedy já otevřu nějaké téma, podělím se s vámi o svůj názor a dále budu očekávat reakce z vaší strany - dotazy, připomínky, zkušenosti. Budu moderovat diskuzi, která se rozběhne a do které může přispět každý účastník. Nečekejte ode mne přednášky ani absolutní a jedinou pravdu. 

Protože jsem si vědomá, že sdílení intimních zkušeností, názorů na sexualitu atd. je citlivé, budu se snažit vytvořit bezpečné prostředí. Proto můžete při on-line setkáních vystupovat pod přezdívkou a mít vypnutou kameru. (Vaše registrace do kurzu ale musí obsahovat vaše skutečné jméno a funkční email kvůli fakturaci a zasílání informací o kurzu.) Také vám předem pošlu pravidla pro komunikaci během webináře, abychom předešli různým nepříjemnostem, když půjdeme s kůží na trh (já i vy).

Naše on-line setkání se budou konat obvykle ve večerních hodinách v rozsahu 90 minut bez přestávky. Pokud vám více vyhovuje jiná denní doba, dejte mi vědět a zkusím zorganizovat třeba skupinu v dopoledních hodinách.

Minimální počet účastníků pro konání webináře jsou dvě osoby, maximální počet je 8 osob. Jestli vám sdílení ve skupině je proti srsti, zvažte možnost individuální online konzultace, kterou také nabízím. Její termín si domluvíme mimo skupinové webináře.

O čem budeme mluvit:

Na začátek vám nabízím několik témat, která ze své zkušenosti považuji za důležitá a užitečná pro většinu lidí. Můžete si vybrat kterékoli z nich a přihlásit se na jeden či více webinářů - účast na jednom webináři nepodmiňuje účast na jiném. Pokud bude zájem, mohu témata později opakovat či nabídku rozšířit dle vašich potřeb, takže nezoufejte, pokud vám něco uteklo, a ozvěte se, co vás zajímá.

Co si z webináře odnesete:

 • Zjistíte, že podobné otázky, pochybnosti či starosti řeší i jiní lidé, a tedy nejste v tom sami. Už tohle vám přinese úlevu a naději, že cesta dál existuje.
 • Dovolíte si mluvit otevřeněji o svých potřebách, zkušenostech či emocích, což pomůže vašemu pocitu sebejistoty a vlastní hodnoty. Pak se vám bude snáze komunikovat na příslušné téma s vaším partnerem či partnerkou doma.
 • Rozšíříte si myšlenkový obzor - objevíte zatím netušené varianty řešení vaší situace či otázky.
 • Pohled na určité téma ze strany opačného pohlaví mimo kontext vašeho sexuálního partnerství vám otevře oči a umožní vám porozumět a pochopit postoj či potřeby vaší drahé polovičky.
 • Najdete inspiraci pro svůj sexuální život v příběhu někoho jiného.
 • Poučíte se ze zkušeností ostatních a předejdete tak problémům ve vlastním intimním soužití.
 • Načerpáte naději a energii pro lepší a spokojenější sexuální život.

Závěrem:

Kdo se neptá, nic se nedozví. Takže jestli vám ještě něco není jasné, využijte formulář dole a napište mi dotaz. Jinak se těším, že se na některém mém webináři potkáme a společně budeme zkoumat jak na umění sexu :-)

Foto kredit: Image by Sarah Richter from Pixabay

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.