Konečně se rozhodni

4uzv7kjyt3ed96p-8467.jpg

Andrea Hlubučková

Andy je psychoterapeutka a arteterapeutka. Aktuálně trochu učí psychologii, ale hlavně vede svou soukromou psychoterapeutickou praxi. Věnuje se v ní dospívajícím a dospělým klientům viz www.i-psychoterapie.cz.  S Více o lektorovi »

2bpr7vtx59fmhxx-8wn0f648497c0da-rozhodnuti.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Téma: Každý máme nějaké dilema, něco, v čem váháme, nemůžeme se rozhodnout. Mám si vzít Karla nebo Vaška? Mám jít do práce A nebo B? Mám si obarvit vlasy na blond nebo na černo? ... Tenhle kurz ti pomůže to konečně čísnout. Setkáme se třikrát. Poprvé se seznámíme s arteterapeutickou technikou, kterou budeme pracovat, a prozkoumáme obě varianty  problému. Na druhém setkání budeme pracovat s intuicí, ptát se svého podvědomí, necháme promlouvat své já neverbálně. A na třetím setkání toto převedeme do slov a ideálně i do rozhodnutí a do činů. 

Zdá se to jednoduché, ale není až tak. Kurz vede psychoterapeutka pomocí neverbální techniky, která spočívá v práci s barvami a tvary a vychází z psychodynamické arteterapie. Když sloupnete slova a argumenty z vaší váhavosti, zapnete iracionalitu, možná zjistíte, že už dávno víte, kudy se vydat.

Kurz je pořádán ve třech sezeních. Každé sezení dvě hodiny, mezi nimi týdenní mezera. Cena je celková za 6 hodin práce. Pokud vás kurz zajímá, ale nevyhovuje vám termín, či byste chtěli jednodenní program, dejte vědět do zpráv.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?