Firewalking, Firewalk (chůze po žhavém uhlí)

58uyz1b2whekexo-zivot-dys-16.jpg

Milan Chadima

- Terapie a koučink - pracuji se souborem několika metod a technik. Všechny metody fungují na principu, že všechna omezení jsou jen v naší hlavě. - Firewalking Více o lektorovi »

58uyz1b2whekexo-zivot-dys-16.jpg

Milan Chadima

- Terapie a koučink - pracuji se souborem několika metod a technik. Všechny metody fungují na principu, že všechna omezení jsou jen v naší hlavě. - Firewalking Více o lektorovi »

15z0jy3vovbdv27-firewalking-beltline-1.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Tento kurz je pro skupiny. (min 10 účastníků až ∞)Cena dohodou podle počtu účastníků.

Je mi ctí Vás pozvat na teto nezapomenutelný workshop. Opět je tu výjimečná událost na výjimečném místě! A právě v tento výjimečný den se s radostí postavíme svým strachům při firewalku.

CO JE FIREWALKING:

Je to chůze po žhavém uhlí. Chůze po žhavém uhlí a další techniky neslouží k ohromení či pro pobavení. Zároveň nejsou pouhou adrenalinovou aktivitou. Klíčem k výsledku, kterým je proměna a zocelení vnitřního já. Firewalking se využívá k překonání vnitřních limitů v korporacích, jako jsou Microsoft, REMAX, Google a dalších. Dokonce prezident Barack Obama šel před svou kandidaturou přes žhavé uhlí s jasným cílem. Heslo firewalkingu “Yes, I can” změnil ve svých volbách na “Yes, we can”. Ano, všichni můžeme navýšit svůj potenciál.

PROČ JE TECHNIKA TAK ÚČINNÁ:

Využíváme know how, které pomáhá vytvořit účastníkům bezpečné prostředí. Důležitá je i psychologická příprava a ukotvení zážitku. Vše navíc propojujeme s neurovědami, sociologií a kvantovou fyzikou.

JAK TO PROBÍHÁ:

až 10 hodinový program plný akce. Realizace možná téměř kdekoliv. Na akce je možný počet osob od 10 do ∞ osob. Možnost propojit s firemním školením, nebo jinou akcí.

Na co se můžete těšit:

 • 14:00 až 15:00
  Naladění a přednáška o TADY a TEĎ. Práce se strachem na vědomé úrovni, jak překonat omezující programy a tím obnovit přirozenou rovnováhu těla, mysli a ducha.
 • 15:00 až 16:00
  Vyladění společného vědomí. Pomocí bubnování metodou Drum Circle si zvýšíte hladinu energie a propojíte se s ostatními účastníky.
 • 16:00 až 16:30
  Formulace vizí a přání. Najdete a pojmenujete, co chcete svým přechodem v sobě překonat. Čeho se chcete v životě zbavit nebo naopak čeho chcete dosáhnout.
 • 16:30 až 17:00
  Příprava hranice. Do hranice rituálně vkládáme záměr. Obětinou požádáme oheň, aby transformoval naše sny a vize
 • 17:00 až 20:00
  Aktivity. Jedná se o sérii aktivit, které se zdánlivě vymykají zdravému rozumu, mohou to být tyto aktivity-chůze po střepech, lámání desek, ohýbání roxoru, lámání šípů a jiné(v závislosti na čase).
 • 20:00 až 21:00
  Přechod přes žhavé uhlí. Oheň vám dává příležitost postavit se vaším strachům. Naučí vás jak vnímat přirozenou moudrost svého těla. Během samotného přechodu si vytvoříte vzájemný vztah, který bude trvat po celý váš život.

Všechny strachy, bolesti, smutky, vnitřní negativní přesvědčení, které nás omezují a brání nám v růstu. Zbavme se jich. Spalme vše v ohni (obrazně řečeno) a proměňme na energii. Pokud přejdete přes oheň dokážete čelit i jiným výzvám v životě. Díky zakotvení pocitu vítězství, který potom můžete aplikovat na jakýkoliv problém a tím si posunou vnitřní hranice a navýšit potenciál.
 

Doprovodné fotky

 • 7e9hdobmsge-dsc-0060.jpg
 • 82c2qzhf4d2-dsc-0074.jpg
 • 4ynnjx2oc5r-dsc-0103.jpg
 • 5xdfahcy3j9-dsc-0135.jpg
 • 2qyb2wqf5lh-dsc-0039.jpg
 • 7iwq3ryfuaj-dsc-0103.jpg
 • 1qgqs2ca37b-dsc-6825.jpg
 • 330f86s5mzv-dsc-7278.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.