Investiční večer plný networkingu

872u5r2igqoe99j-dsc05682-mensi.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 68 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Přijďte si poklábosit s dalšími realitními investory v neformální atmosféře o investování do nemovitostí. Potkáte se s podobně smýšlejícími lidmi, načerpáte inspiraci a motivaci a budete se moci zeptat na cokoliv, co vám v této oblasti vrtá hlavou.

Můžete se tak poučit z investiční chyb zkušených investorů a ušetřit desítky i stovky tisíc korun!

Nejvíce si na naší komunitě investoři cení osobních setkávání a sdílení zkušeností. Připravili jsme tedy tyto investiční večery. Přijít může kdokoliv - začínající i pokročilý investor. Nejedná se o přednášku s předem připravenou prezentací, proto je jen na vás, o čem si budeme povídat. 

Tři hodiny diskuze o realitách, sdílení know-how, přátelští realitní investoři, mnoho nápadů a zajímavých myšlenek, možnost zeptat se na cokoliv… prostě večer, ze kterého se Vám nebude chtít odejít, protože všichni jsme na jedné společné flow vlně. 

Pojďme se vzájemně inspirovat, probrat aktuální témata a třeba i navázat spolupráci s dalšími investory.

Co Vám setkání přinese? Mrkněte na pár postřehů z dřívější online formy:


Večerem provede a o své zkušenosti a tipy z praxe se podělí zkušená realitní investorka Zuzka Šlemarová - mladá investorka do bytů, která ke svému investování velmi ráda používá chytrou práci s hypotékami. Oblasti financování, získávání pasivního příjmu a finanční gramotnosti se věnuje již mnoho let a těmito oblastmi vás provede také např. v kurzech Do důchodu v 35? a Financování (nejen) investičních nemovitostí.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.