4bvqo2ub1ugli82-profilovka.jpeg

Romana Voříšková

Na Naučmese od 2. 5. 2022. Navštívil/a 1 kurz.

Když člověk podniká srdcem, má vizi, plán a pustí se do práce, může se rychle posunout od snů k realitě, a s láskou a nadšením vytvořit klidně i něco opravdu velkého.

Vnímám u lidí i projektů potenciál a příležitosti, kterých si ani nejsou vědomi. Říkají o mně, že umím nakopnout a motivovat, dodat odvahu ke snění a úspěchu. Baví mě pomáhat lidem v podnikání objevit jejich vlastní cestu, propojovat nitky příležitostí a vybrat ty aktuálně nejfunkčnější postupy, které je vedou k jejich snům.

Nabízím 13 let zkušeností z online i offline podnikání, startupů a poradenství při rozjezdech nových projektů. S Tomášem Čuprem (Slevomat.cz, DameJidlo.cz, Rohlik.cz) jsem spoluzaložila Slevomat.cz. V začátcích Bezrealitky.cz jsem pečovala o jeho PR a marketing. Zahradnímu architektu Ferdinandu Lefflerovi jsem vymyslela a dozorovala rozvoj online projektů, zejména úspěšného online kurzu Žijte ve své zahradě, který si za rok a půl koupilo téměř 3000 nadšených majitelů zahrad. Mám zkušenosti z velkých firem, malých firem, s vlastním podnikáním i jako freelancer.

Konzultuju podnikání v různých fázích, ať už člověk začíná nebo mění směr nebo sám prochází vnitřní proměnou a rád by proměnil i svoje podnikání. Ze všeho nejčastěji teď pomáhám offline projektům vyniknout v online prostředí a snadněji šířit myšlenky dál do světa. 

Zajímá mě rovnováha v životě, udržitelná prosperita a soběstačný život. A baví mě hledat to, co doopravdy funguje a posílat to dál. 

RÁDA VÁM POMŮŽU SKVĚLE ZÚROČIT VÁŠ POTENCIÁL

Romana

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.