20150208-165616-nela.png

Nela Kubasová

Na Naučmese od 5. 2. 2015, vedl/a kurzy pro 230 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

"Žijeme pouze jednou, ale pokud to děláme dobře, tak i jednou je dost." (Mae West)

Jsem pozitivní člověk se zálibou v oblasti osobního rozvoje, cizích jazyků a různých typů investic. Jsem zastáncem myšlenky, že každý (kdo se tak rozhodne) může žít život přesně takový, jaký si sám přeje.

INVESTOVÁNÍ DO NEMOVITOSTÍ

Mojí vášní je budování pasivního příjmu, především prostřednictvím investování do nemovitostí. Měla jsem však potřebu tuto peněžní a business rovinu posunout ještě dál...rozšířit ji o pomoc ostatním lidem, a proto jsem založila projekt Realitní Shaker.

Investování do nemovitostí je tak pro "běžné" lidi mnohem dostupnější. Pomáhám lidem šetřit jejich čas a peníze, díky čemuž si mohou naplno a bezstarostí užívat pasivních příjmů z jejich nemovitostí. Pořádám také kurzy, ve kterých lidem ukazuji cestu, jak eliminovat riziko při koupi investičního bytu a zároveň si zajistit dvoumístný výnos!

Investování se věnuji od roku 2010, kdy jsem se sama stala aktivní investorkou. Díky svým obchodním zkušenostem, které jsem získala především jako manažerka ve významné nadnárodní společnosti, a svým znalostem z VŠ studia ekonomie Vám můžu nabídnout profesionalitu, zkušenosti ve vyjednávání a férový přístup.

Podle mého názoru není nebezpečné investovat. Nebezpečné je být finančně negramotný.

 

Nela

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.