FIREWALKING - chůze po žhavém uhlí (1 voucher je pro 2 osoby)

2c7zgpv74t25y12-david-17042952106092-f.jpg

David Mrhač

www.chuzepoohni.cz  www.bosaturistika.cz Jmenuji se David a považuji se za klikaře. V tom, co dělám s vášní bývám extrémně úspěšný. Nebylo tomu ale tak vždy. Nikdy jsem moc nevěřil tomu, že člověk má ve svém moci změnit Více o lektorovi »

2c7zgpv74t25y12-david-17042952106092-f.jpg

David Mrhač

www.chuzepoohni.cz  www.bosaturistika.cz Jmenuji se David a považuji se za klikaře. V tom, co dělám s vášní bývám extrémně úspěšný. Nebylo tomu ale tak vždy. Nikdy jsem moc nevěřil tomu, že člověk má ve svém moci změnit Více o lektorovi »

6gjuw1fx9qh7a0y-firewalking-rekord-bosa-turistika-david-mrhac.jpg
Výstaviště Holešovice, Areál Výstaviště 67 (festival evolution a Jarní trhy) 50.1058369N, 14.4293403E, Praha (mapa)

Přihlášení účastníci (32)

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 83 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

PŘESUNUTÍ KURZU V SOUVISLOSTI S VYHLÁŠENÍM NOUZOVÉHO STAVU V ČR NA 19. 9. 2020

na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. 3. 2020 č. 199 o přijetí krizového opatření v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. 3. 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zák. č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území ČR z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území ČR nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zák. č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení, kterým zakázala s  účinností ode dne 13. 3. 2020  veřejné i k soukromé akce, s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob, a to do odvolání,  jsme nuceni kurz 

FIREWALKING - chůze po žhavém uhlí  PŘESUNOUT na náhradní termín  19. 9. 2020 (sobota). 

Mimo tento podzimní termín ještě připravujeme další FIREWALKING v jarním nebo letním měsíci (nejdříve po ukončení zákazu). Náhradní termín(y) se projeví v administraci kurzu. 

Velmi mě tato situace mrzí, ovšem vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s koronavirem, nezbývá, než stanovená opatření respektovat. 

David

------------------------------------------------------------

Když jsem v roce 2014 dělal svůj první firewalking, byl pro kamarády za dobrovolnou dvacku. Další pak pro zábavu za náklady na dřevo pro pár neziskovek a pro několik malých firmiček.

Ale tenkrát jsem měl tenkrát sen, chtěl jsem růst, přál jsem si dělat své aktivity pro korporáty a nadnárodní společnosti, největší festivaly a významné instituce.

A pak se tohle všechno vyplnilo!

Mými klienty jsou dnes mobilní operátoři, automobilky, banky, sanatoria, školy, mega festivaly. Reportáže se mnou dělaly snad všechny české televize, rádia i tisk. Jsem držitelem oficiálního  českého rekordu v počtu lidí převedených přes žhavé uhlí a jedním z nejvyhledávanějších českých firewalkerů. 

Nikdy jsem ale nezapomněl na své začátky. Na dobu, když jsem měl hlouběji do kapsy a nemohl jsem si kurz firewalkingu dovolit. Také mi přišlo, že je halen do hávu mystiky a ezotericky a kladl jsem si otázky: "Není to tak trochu klam? Skutečně musí mít člověk změněný stav vědomí, být v transu apod.?" 

NE, už nějakou dobu vím že nemusí, že je to vlastně jen o fyzice a o fyziologii lidského těla a v podstatě si firewalking můžete udělat i u vás doma na zahradě když víte jak na to (jaké dřevo použít, kdy jít, jak dýchat, jak se připravit). 

A ve výše uvedeném duchu také firewalking učím. Bořím mýty, jsem dost rebel, možná i proto jsem uspěl. A když už jednou za čas dělám firewalking pro veřejnost, chci aby si ho mohl dovolit každý, třeba i studenti. 

Z FIREWALKINGU si můžeš odnést zkušenost, že překážky zpravidla nejsou tím, čím se zdají a jsou pouhou iluzí, kterou nám vytváří náš strach či obavy. 

Přijď zažít žhavý zážitek, vzrušení, adrenalin a euforii. 

V rámci kurzu se těš také na:

  • glasswalking - chůzi po střepech
  • stání na ostrých hřebících 
  • kurz tělesného magnetismu (udržíš na holé hrudi žehličku, mobil, notebook - ve skutečnosti je to o adhezních vlastnostech lidského těla)

Akce je vhodná jak pro dospělé, tak i pro DĚTI.

 

Něco k bezpečnosti:
Neberte si na sebe oděv z lehce hořlavého materiálu (např. lnu, silonu a podobně., nebo sukně ke kotníkům) ideální jsou rifle, kraťasy a pod.

 

Reference:


O2 Czech Republic a.s.,

Raiffeisenbank a.s.,

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.

AAA Auto International a.s., 

ŠKODA AUTO, a.s.

Fotbalová asociace ČR (FAČR), 

Sodexo Pass Česká republika a. s.

SCHENKER spol. s r. o. (druhý největší poskytovatel dopravních a logistických služeb na světě)

Psychiatrická nemocnice Bohnice,

festival MEZI PLOTY a dalších cca 60 organizací 

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu Varnsdorf,

Olivova dětská léčebna,

TGS spol. s r.o. (držitel prestižního ocenění CZECH TOP 100 -nejlepší firma v oblasti Inovace ve strojírenství),

Finanční institut s.r.o.,

Contract management, a.s. , MediaCall, s.r.o., 

Channel Partners, s.r.o., cut-e Czech s.r.o., CREATIVE PRO (CZ), s.r.o., 

Kvantová tantra - Tomáš Michal, 

EWALS CARGO CARE spol. s r.o., Closer to nature-closer to my potential (shváleno a hrazeno programem ERASMUS),

dále VIVEA s.r.o.(eventová agentura a cestovní kancelář), KASTY s.r.o. (konference a firemní eventy), Golf Park Hradec Králové, Kemp u Nojdy (Český Krumlov), Město Žarošice (Muzeum Žarošice), Restaurace Koliba Varnsdorf, Ústřední úřad státní správy ČR , Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu Varnsdorf, Nordic walking Ivana Čermíková,  Penzion Eva (Bedřichov u Jablonce nad Nisou, OVB Allfinanz, a.s., Oblastní vedení Martina Veselého a další...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?