Czechstyle 102 - Pánský styl pro pokročilé

20130323-233226-img-0094-edit.jpg

Ondřej Vodňanský

Mám rád cestování, jídlo a vaření, filmy a samozřejmě oblékání a styl. Proč se vůbec zajímat o vlastní styl? Spousta lidí nad oblečením ohrnuje nos a Více o lektorovi »

20130916-213050-img-2322-small.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Rádi bychom pozvali všechny muže na náš seminář o pánském stylu pro pokročilé. Je určen zejména pro návštěvníky našeho úvodního semináře Czechstyle 101, protože na něj přímo navazuje, ale i pro všechny ostatní, kteří se v této oblasti chtějí zlepšit. Pokud už víte jak má vypadat dobře padnoucí košile, džíny nebo kabát a hledáte způsoby, jak svůj styl dále rozvinout, určitě přijďte!

Zatímco první seminář pokládal opravdové základy, tento pokročilý na nich staví, pokrývá méně témat, ale jde více do hloubky. Témata, kterými se budeme zabývat, zahrnují např.teorii barev, jak kombinovat oblečení nebo tvorbu vlastního stylu.

Po našem semináři byste odejít se schopností kdykoliv jednoduše dát dohormady zajímavé kombinace oblečení, ale také tvořit a rozvíjet svůj vlastní styl.

Zaměřujeme se na dresscode i volnočasovou módu.

Co se na semináři mj.dozvíte:

  • Recap - probrání základních bodů ze semináře pro začátečníky. Absolventům osvěží pamět, ostatním poskytne rychlý přehled základů z prvního semináře.
  • Barvy - Dozvíte se jak s barvami obecně pracovat, zařadit je do Vašich šatníků a vždy je vkusně a funkčně kombinovat. Probereme teorii barev.
  • Doplňky - Detailnější pohled na doplňky - jak je používat a pro jaké kontexty se hodí. Pokryjeme všechno - šály, čepice, rukavice, tašky a zavazadla, hodinky a sluneční brýle...
  • Jak kombinovat oblečení - Stojíte ráno před skříní a nevíte co na sebe? Zde Vám pomůžeme! Je to jedna z klíčových kapitol našich seminářů. Budeme se věnovat obecným principům a vůbec způsobu uvažování při kombinování oblečení, které do detailu vysvětlíme a hlavně ukážeme na konkrétních příkladech.
  • Šatník opravdového muže - tvorba, rozvoj a údržba formou užitečných tipů
  • Tvorba vlastního stylu - Vrchol a zakončení našeho semináře, které využije celou předchozí látku. V postupných fázích tohoto procesu vysvětlíme úvodní analýzu, konkrétní počáteční kroky, postupný rozvoj nakonec tipy a cíle pro kontinuální rozvoj i v budoucnu.

V průběhu semináře i po něm se nás budete moci na cokoliv zeptat a na konci bude prostor i pro volnejší diskusi a dotazy.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.