20130323-233226-img-0094-edit.jpg

Ondřej Vodňanský

Na Naučmese od 28. 11. 2012, vedl/a kurzy pro 18 účastníků.

Mám rád cestování, jídlo a vaření, filmy a samozřejmě oblékání a styl. Proč se vůbec zajímat o vlastní styl?

Spousta lidí nad oblečením ohrnuje nos a neuvědomují si, jak na to ve skutečnosti všichni dáme - víte, že lépe vypadající politici dostávají více hlasů, lépe vypadající obvinění nižší tresty atd.? Napište mi a pošlu Vám odkazy na vědecké výzkumy na toto téma.

Být upravený a pěkně oblečený člověku ulehčí život, ať už na pracovišti nebo ve vztazích... A oblečením samozřejmě o sobě něco ostatním komunikejeme a prezentujeme sebe sama. Osobně zastávám to, že je lepší komunikovat a prezentovat to nejlepší a nejpozitivnější.

Osobně se o oblékání a styl zajímám od puberty, kde to po pravdě v téhle oblasti u mě za moc nestálo... Nicméně začal jsem hledat inspiraci a informace a postupně se zlepšovat a to dělám stále - člověk se vyvíjí a s ním i jeho styl, pokud ho má prezentovat.

Se Šimonem, se kterým semináře Czechstyle pořádáme, chceme české muže naučit jak se oblékat, prezentovat i dlouhodobě si vlastní styl vytvořit, aby si ulehčili život a cítili se dobře. A stojíme si za tím, že chlap se může dobře oblékat a stále být chlap.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.