Cesta vize - nástěnka snů

6qk6xqe0ftoz1q8-plakat.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Udělejte z vlastní tvorby vision boardu sebe-poznávací zážitek. Vyzkoušej si při tom koučovací techniky, využij podporu skupiny podobně naladěných lidí a zkušeného kouče. Vytvoř vision board, který bude zaměřený na to důležité, co si do života chceš přitáhnout.

Jak můžeš urychlit naplnění svých vizí a dát svému životu jasný a vědomý směr?

Vision board je nástroj, který pomůže v dosahování Tvých cílů. K procesu tvorby je však zapotřebí přistoupit s určitou strukturou a dodržet pravidla pro úspěšné zrealizování tohoto záměru.

Pokud od kurzu očekáváš pouhé vystřihování a vytvoření koláže, která Tě bude motivovat, tak mám dobrou zprávu. Není potřeba chodit na kurz a právě jsi ušetřil peníze za kurzovné. Vše si uděláš v poklidu vlastního domova či kanceláře.

V rámci tohoto kurzu totiž přistoupíme k tvorbě hned na několika úrovních. Vysvětlím Ti principy fungování vision boardu z pohledu novodobých poznatků psychologie, projdeš si koučovací metody k ustálení a zformování základních a klíčových informací, které vision board má obsahovat. Dále využiješ technik z arteterapie, vision coachingu, zákonu přitažlivosti a poznatky z neurověd, čímž společně posuneme Tvé dílo k dokonalosti.

Vlastní tvorba vision boardu je o kreativním ztvárnění Tvých vizí, kdy na plochu alespoň A3 rozměru naneseš vše ze svého seznamu přání a představ. Budeš využívat obrázky vystříhané z novin a časopisů, vlastní fotografie, vystřihovat slova nebo slovní spojení a samozřejmě i kreslit a psát. Při sestavování vision boardu je především důležité, aby na Tebe vše, co do své nástěnky zařadíš, působilo pozitivně. Tvoje nástěnka snů cílí především na pozitivní emoce, které v Tobě obsah vzbuzuje. Procesu tvorby je dobré věnovat čas, a to i několik dní. Proto si v průběhu kurzu společně projdeme klíčové kroky pro maximální efektivnost a vizuální podobu (dokrášlení) si doděláš po kurzu.

Jak to bude při kurzu probíhat:

  1. Sebe-poznání za pomoci koučovacích technik a vizualizací, zformujeme seznam přání a priorit.
  2. Projdeme čtyřmi fázemi tvorby vlastního vision boardu. V této části připravíme vision board „na hrubo“ s klíčovým obsahem.
  3. Řekneme si, jak hotový vision board používat a jak zvýšit účinek této techniky.

Součástí kurzu:

  •  Účinné techniky, podpora a důležité informace použitelné i v běžném životě
  •  Materiály
  •  Drobné občerstvení
  •  Individuální konzultace

Co si donést:

Doporučuji přinést pastelky, nůžky, vlastní vybrané fotografie, tématické časopisy, které s Tebou souzní, ale hlavně dobrou náladu, koncentraci a chuť se posunout. Vše bude podrobně popsáno v informačním emailu po přihlášení na kurz. A neboj se, pokud něco bude chybět, lektor Ti to dodá.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.