5hcu48z71kw-portet-naucmese-1.jpg

Josef Kunhart

Na Naučmese od 8. 6. 2015. Navštívil/a 17 kurzů.

Konzultant a analytik webových aplikací.

O mně

Jsem konzultant a analytik webových aplikací. Ve světě webových řešení se na profesionální úrovni pohybuji více než 11 let. Moji přidanou hodnotou pro klienty jsou rozsáhlé zkušenosti s návrhem, implementací a správou webových řešení. Nyní tyto znalosti a zkušenosti předávám dále.

Služby

Svým klientům nabízím služby v oblasti návrhu a vývoje webových aplikací:

  • Analýza a návrh řešení
  • Vývoj webových aplikací (full-stack)
  • Revize a testování webu
  • Technický dozor a podpora

Zkušenosti

Spolupracoval jsem na analýze a implementaci webových projektů pro významné klienty, např. Vodafone, O2 Family nebo Hypoteční banka. Nyní se jako systémový analytik starám o internetové bankovnictví a veřejný web společnosti Equa bank. Mám zkušenosti s přípravou webových aplikací především pro telekomunikační a finanční sektor.

Vzdělávání

Baví mě na sobě pracovat, rozvíjet se a poznávat nové oblasti. Jsem přirozeně multipotencionální osobnost. Neustálá chuť se zlepšovat a posouvat dál je nejlepší životní motivací. Jsem přesvědčen, že důležité jsou jak praktické zkušenosti, tak akademické a neformální vzdělání. Kombinace všech tří možností vede k exponenciálnímu nárůstu schopností a znalostí.

Zájmy a koníčky

K mým koníčkům patří osobní rozvoj, finance a investování, hudba, cizí jazyky, technologie, vývoj vlastní platformy, jóga, čtení a vaření.

Více informací najdeš na www.kunhart.eu.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.