Reset života - akční plán pro příštích 6 měsíců

72wh2mqwzi6pufk-karel.jpg

Karel Jarušek

Karel Jarušek, aka Mentor z vesnice. Jsem holistický life & business mentor a rád říkám, že lidem pomáhám bořit a znovu stavět jejich životy a byznysy. Protože Více o lektorovi »

2ro8c81vlri9xjk-img-0659.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 12 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Máš sen, nebo cíl, kterého bys chtěl nebo chtěla dosáhnout? A mohl bych je vidět? :) Pokud chceme dosáhnout něčeho velkého, je potřeba si přesně specifikovat, čeho chceme dosáhnout a proč. Co chceš přitáhnout do svého života, jaké sny si splnit, nebo jaké velké cíle dosáhnout v příštích 6 měsících života?

Kurz ti pomůže si naplánovat důležité oblasti svého života na dalších 6 měsíců. Ideální je pro všechny tvůrce, OSVČ, podnikatele, ale poslouží prakticky komukoliv, kdo si chce ujasnit odkud, kam a proč jde.

3 HLAVNÍ ČÁSTI

Celkově tě čekají 3 hlavní části, ve kterých se podíváme odkud jdeš, co můžeš z minulosti využít a co naopak odložit, protože to už neslouží. A hned potom začneme plánovat konkrétní kroky k tvojí vysněné budoucnosti. Nakonec si z tvých snů a cílů na příštích 6 měsíců sestavíme detailní plán na 6 týdnů. Proč 6 týdnů? Je to dostatečně dlouhá doba, aby sis vytvořil/a nové návyky, ale dostatečně krátká na to, abys mohl/a reálně plánovat, co uděláš každý týden, či každý den a že se díky tomu dostaneš ke svým velkým snům.

Vše budu mít pro tebe vytištěné a připravené, tedy si stačí přinést jen sebe a dobrou náladu. 

TECHNIKY, CO TĚ POSUNOU

Kurz je protkaný praktickými technikami - koučovacími, mentorovacími i meditačními a dechovými. Rozhodně to nebude nuda, kdy si budeš jen pro sebe psát, ale interakce, která ti umožní se ptát a dostat se do hloubky svých snů a co ti brání jich dosáhnout.

TRIKY K LEPŠÍ CESTĚ BEZ PROKRASTINACE

Autor kurzu tě provede triky, které můžeš využít, abys obešel/la svoji prokrastinaci, která ti brání se posunout dál.

 

 

Doprovodné fotky

  • 5fz9ncvjd2z5752-img-0660.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.