5cfxmvrsqw034in-jana-borozidu-021.jpeg

Jana Borozidu

Na Naučmese od 5. 4. 2015, vedl/a kurzy pro 27 účastníků. Navštívil/a 6 kurzů.

Společně s manželem Davidem jsem zakladatelkou značky Naše kaše (www.nasekase.cz), která už několik let zásobuje trh obilnými dezerty, luštěninovými pomazánkami a dalšími zdravými pochoutkami. Naší filozofií je vyrábět jídlo ze základních hodnotných surovin, nepoužívat prapodivná dochucovadla ani žádná jiná "průmyslová" zkrášlovadla. Naší velkou vášní jsou kaše, o kterých jsme vydali i kuchařku s názvem Naše hustý kaše.

Jídlo a především účinky stravy na lidské tělo mě fascinují již několik let. Do svých aut čepujeme jen ten nejkvalitnější benzín a jen blázen by tankoval u nějaké pochybně vypadající benzínky. Je jasná věc, že jak se budeme o auto starat, tak nám bude sloužit. Jsem přesvědčená, že stejně to funguje i s našim tělem. Je důležité, co do něj  "tankujeme" a jak se o něj staráme. Když se vám pokazí auto, můžete si koupit nové, ale když se pokazí tělo...

Protože jsem zároveň maminkou dvou holčiček (5 a 2), přirozeně se teď každodenně navíc nořím do vod dětského stravování. Což dalo mojí vášni pro hodnotné jídlo ještě další nečekaný rozměr. Někdy nestačím koukat, co vše trh dětem nabízí a pod různými záminkami rodičům dokonce pro děti doporučuje. 

Jestli máte 59 vteřin čas, nalaďte se na naši zdravou vlnu a koukněte se na "Naše kaší" barevné video:-)

Jana

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.