916djqxd8dp-vitez-iea.jpg

Tomáš Morávek

Na Naučmese od 11. 3. 2018, vedl/a kurzy pro 13 účastníků.

Získejte se mnou nové klienty a zvyšte své zisky díky chytrému online marketingu!

První webové stránky jsem spustil v roce 1998 na Univerzitě Hradec Králové, Fakultě informatiky a managementu. V roce 2016 jsem byl oceněn cenou Internetové efektivity, primárně za cílení na Facebooku, Instagramu a využití chytrého online marketingu.

V oblasti online marketingu jsem se stal pozitivně hodnoceným ***** a prodávaným lektorem na vímvíc.cz. Dohromady nabízím již 286 videí rozdělených do 15 kurzů, z toho 3 kurzy jsou zdarma.

Stal jsem pravděpodobně prvním a jediným Čechem, který vydal kurz o SEO a Facebook marketingu na největší světové e-learningové platformě Udemy a stal se "Featured course".

Co o mně říkají studenti Naučmese?

"Tomáš je jak se říká lidově: "Velká bedna ve svém oboru". Je sympatický a vnímavý na potřeby svých posluchačů."
Jana Šoltésová

"Výborné znalosti, dobrá schopnost předávat informace."
Karla Valášková

Nyní působím jako mezinárodní konzultant prestižních značek, které se úspěšně prodávají ve Skandinávii (Švédsko, Dánsko, Norsko, Finsko, Estonsko atd.).

Mám bohaté zkušenosti z Evropského vzdělávacího centra a projektu ONLINE jazyky. Zde jsem byl oceněn Evropskou cenou LABEL za výuku nevidomých a slabozrakých.

Posledních 5 let svého života jsem profesně působil jako specialista Facebook a Instagram reklamy podpořenou reputačním managementem a službou Google My Business.  Starám se například o projekt Karlovy lázně, který již má 54.000 fanoušků. 

Mým cílem je pomoci Vám k úspěchu - ukázat Vám, co funguje a nefunguje a na co se zaměřit. Propojení sociálních sítích s reputačním managementem dokáže zázraky v přitahování klientů - musíte jen vědět, jak to dělat efektivně.

Rád Vám s tímto pomůžu. Zásadní výhodou mých prezenčních kurzů je fakt, že dostanete jak strategické návody, tak i konkrétní ukázky úspěšných reklamních sestav. Budete tedy přesně vědět, co máte dělat.

Navíc pouze ode mne získáváte jako bonus online přístup k 286 videím a 6 elektronickým knihám. Ke všemu se tedy kdykoliv můžete vrátit a rozšiřovat si své obzory po neomzeně dlouhou dobu.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.