Objev své talenty, meditační workshop

4ldfnlzunp5p60r-img-5285.jpeg

Eva Prokešová

Jsem lektorka meditací. Vedu lidi k sobě, k sebepoznání a opravdovosti. Abychom žili své talenty a poslání. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a Více o lektorovi »

4ldfnlzunp5p60r-img-5285.jpeg

Eva Prokešová

Jsem lektorka meditací. Vedu lidi k sobě, k sebepoznání a opravdovosti. Abychom žili své talenty a poslání. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a Více o lektorovi »

7m0afih315o2vbe-talenty.jpeg
Lotus, Dlouhá 2, Praha 1, Praha (mapa)

už jen 6 účastníků a kurz se uskuteční

Zbývá 12 míst

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Když jsme sami sebou, jsme plní života. Radosti a životní síly. Žijeme sebe. Své talenty. Ale: víme vlastně, kdo jsme? Známe své talenty? A neméně důležité: máme odvahu je žít? Nebo podléháme očekávání druhých? A svým nevědomým mentálním programům.

Společně budeme objevovat sami sebe – KDO jsme, CO nám brání to žít a JAK postupovat. Abychom mohli být sami sebou. Uvolnění, spokojení, autentičtí.

V meditacích změníme nastavení své mysli. To se nám pak samo, bez dalšího snažení, promítne do života: intuice nás povede. Zbavíme se zábran. V konání a rozhodování budeme smělejší. Abychom mohli žít své talenty a poslání.

 

PROGRAM MEDITACÍ:

1. Jsem sám/sama sebou. I milující rodiče své dítě nevědomky svazují svými představami. Jak ale mohou vědět, co je pro nás, jejich dítě, to nejlepší? Osvobodíme se od nich. Převezmeme odpovědnost za svůj život. Abychom byli opravdu dospělí.

2. Znám své talenty. Do vínku dostáváme každý nějaké talenty. Známe je? Žijeme je? Možná se snažíme být tím, co se od nás očekává. Možná si potvrzujeme svoji hodnotu a důležitost. Možná prostě nevíme. Objevíme je. Vedou k seberealizaci.

3. Osvobozuji svou hravost. Všem nám v mládí něco chybělo. Často láska, pozornost, přijetí… V dospělosti se snažíme nedostatek uspokojit. Ale nádoba nespokojenosti je bezedná. Poléčíme své vnitřní dítě. Abychom mohli žít bezstarostně a uvolněně.

4. Jsem opravdová/opravdový. Můžeme se snažit o dokonalost. To nás stojí spoustu energie. Na druhé to působí nepřirozeně. A stejně to nefunguje. Naučíme se léčit svoje zranění. Abychom byli přirození, uvolnění, uvěřitelní. Autentičtí.

 

PRŮBĚH SETKÁNÍ:

Zameditujeme spolu. Uděláte změny v mysli. V životě pak budete reagovat jinak. Nebudete zablokovaní. Uvidíte řešení. Úplně spontánně.

Budeme si povídat. Vše, co se nám v životě děje, souvisí s námi. Protože svůj život si vytváříme svými myšlenkami a představami. Řekneme si víc.

Zasdílíme výsledky meditace. Je inspirativní slyšet prožitky druhých. Přináší lepší pochopení vlastní meditace. Moje interpretace bývá nápomocná.

Po každém meditování ode mne dostanete nahrávku meditace pro svoji domácí praxi.

 

MEDITACE NA UKÁZKU:

Možná jste ještě nikdy nemeditovali. Možná byste rádi věděli, jak vedu své meditace. Jednoduše si to vyzkoušejte tady. Jemná meditace, uvolňuje, nalaďuje, nic zásadního neřeší:

A tady si pusťte povídání, jaké meditace vedu. Ať si navnímáte moji energii a posoudíte, zda spolu jsme nebo nejsme v souladu. Jestli spolu máme chemii. Jestli vám mám co dát:

Pokud jste ještě nikdy nemeditovali, nevadí. Vše potřebné vysvětlím. Moje vedení a kolektivní energie vás do meditace snadno vtáhne. A konec konců to, jestli vám meditování dělá dobře, zjistíte jedině tak, že si to vyzkoušíte.

Na semináři se sejdeme ve skupině 6 – 12 lidí. Jednak přihlášení přes Naučmese a jednak mí vlastní studenti. Proto se může stát, že vás bude jen pár přihlášených a kurz se přesto bude konat. Směle doražte.

 

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.