7uiinzzfa0n-zdenka2-tenerife.jpg

Zdenka Tomaidesová

Na Naučmese od 2.4.2014, vedl/a kurzy pro 4 účastníky. Navštívil/a 4 kurzy.

Ahoj, jsem Zdenka a specializuji se na změny. Někdy i člověk potřebuje start či restart. Avšak na rozdíl od počítače my naši klávesu pro restart (vyřešila by mnohé životní otázky) hledáme marně.  Změny jsou součásti života mohou přijít neplánovaně, i plánovaně. Ať už tak, či onak…někdy nám dávají zabrat.

Moji srdcovou záležitostí je kreativita. Právě kreativitu a kreslení mi pomáhá realizovat změny hravě. Využívám při změnách. Využívám při práci s lidmi zážitkové techniky z oblasti NLP/Neurolingvistické programování, používám japonskou filosofii Kaizen, miluji humor, čmárání/sketche/doodle art a cestování. 

V práci s lidmi se řídím  tím, že „bez smíchu není úspěchu“, A. Carnegie. Věřím, že pokud se umíme zasmát sami sobě, jsme schopni se podívat na sebe s nezbytným odstupem.

Vedu workshopy zaměřené na sebepoznání, asertivitu pro ženy, kreativitu a koučuji. Věnuji se psychologii prodeje, komunikaci i telefonickou v e-shopech. Tipy tréninků najdete na www.edux.cz.

Píšu blog "Chci změnu", na kterém si můžete najít cvičení, NLP techniky, píšu recenze na přečtené knihy osobního rozvoje a popisuji techniky, které používám při koučování.

Jsem nadšencem a praktickým uživatelem japonské filozofie Kaizen a tak jsem napsala jsem e-book "Kaizen - chci změnu", jak postupovat při změnách (vztahy, kariéra, změna stravování či obchodní oblast). Moderovala jsem podcasty. Cílem mého projektu je inspirovat a hýbat lidmi, dále ukázat, že pro každého znamená úspěch něco jiného. Jako bonus získají posluchači na závěr rozhovoru užitečné tipy na knížky, aplikace, citáty a rady, jak se vypořádat s neúspěchem.

Momentálně natáčím video tipy - Jak nastartovat změnu.

Co mi dodává energii? Pořádám pravidelné Večery se Zdenkou na téma změn a tam se setkávám s pozitivně naladěnými lidmi, doodle art a sketchnoting, procházky přírodou, miluji různé druhy čajů, výstavy a balkánskou hudbu.

Zdenka

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.