20141125-003924-vlada-vanek.jpg

Vladimír Vaněk

Na Naučmese od 25. 11. 2014, vedl/a kurzy pro 272 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Miluji víno a rád bych pomocí zážitkových kurzů otevřel lidem svět vína zábavnou a praktickou formou a vytvořil tak lepší alternativu k běžným degustacím.

Pravidelně hodnotím víno pro časopis VinoRevue na soutěži Prague Wine Trophy, mám sommelierské a senzorické zkoušky. S vyznamenáním jsem absolvoval mezinárodní certifikaci Advanced Wine and Spirits course pořádaném Wine Educationa Trust in London. Aktuálně studuji v Rakousku 2 letý program Diploma in Wine and Spirits (je to nejvyšší vzdělání pod programem Master of Wine - který je ta nejvyšší meta a na světě je jen cca 400 lidí s titulem Master of Wine).

Ročně přechutnám přes 1500 vín a aktivně vyhledávám top vína s perfektním poměrem cena výkon.  Na každé víno, které se dostane do mého výběru,  připadne v průměru dalších cca 15-20, které nevyberu.

Mým strat up projektem jsou oceněnávína.cz (www.ocenenavina.cz) , kde vybírám ta nejlepší vína převážně ze zahraničí - oceněná v prestižních soutěžích a světovými kritiky. Vyhledávám primárně vína s nejlepší hodnotou za vynaložené peníze od 150Kč do 350Kč

 

Vladimír

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.