Zvládnutím svého času k produktivitě

59kn4b4efmo-dsc-0366.jpg

Radim Kučera

Jsem CEO Realitní agentury R21 a Investiční realitní makléř se slabostí pro školení time managementu. Pomáhám klientům investovat do nemovitostí a ve 21 letech jsem se stal nejmladším developerem v ČR. Více o lektorovi »

1446180-dsc0292.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 13 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Nestíháte? Jste neproduktivní a všechno vám trvá roky? Chtěli byste změnu, ale nevíte jakým směrem se ubírat? Přijďte se mnou prozkoumat systém osobní produktivity a ZTD a naučit se jednoduché návyky vedoucí k vyšší produktivitě. Představím vám teorii obou metod, předvedu jejich zavedení do praxe jak elektronicky tak papírově a společně přijdeme na způsoby utřídění vašich aktuálních úkolů a závazků.

Jedná se o sérii návyků, které vám společně s vaším systémem pomohou lépe zorganizovat vaše úkoly. Vstupy, tedy úkoly, které dostanete, roztřídíte a zařadíte je do systému takovým způsobem, abyste žádný z úkolů nezapomněli splnit včas. Metoda vám také pomůže určit si osobní cíle a priority a naučí vás soustředit se na řešení toho nejpodstatnějšího.

Metoda Zen to Done od Lea Babauty vám pomůže “osekat” vše nepotřebné a vytvořením tří základních seznamů úkolů (vstupy, dnes, jindy) vás nasměruje ke koncentraci a vyrovnanosti. Metoda je postavená na principech minimalismu - tedy vyškrtnutí všeho, co není nezbytně důležité pro váš život.

Co bude náplní kurzu?

  • Stres - jak vzniká, co to je?
  • Systém osobní produktivity - jak organizovat, jak kontrolovat, jak SKUTEČNĚ PLNIT
  • Metoda ZTD - základy jednoduché organizace úkolů
  • Zenovými návyky ke spokojenějšímu životu - jak budovat, jak rušit a měnit
  • Co nás ruší při práci a jak se tomu vyhnout?

Co si odnesete?

  • Znalosti o metodách time managementu
  • Nové kontakty
  • Užitečné tipy a návyky
  • a snad i motivaci něco změnit :)

Baví mě ukazovat lidem postupy, které fungují. Baví mě vést kurzy, učit (se) a povídat si. Přijďte si popovídat, načerpat nové znalosti, potkat nové lidi a pobavit se. Těším se na vás!

Na kurz volně navazuje sezení Pánem svého času.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?