Public relations pro začátečníky

5ckfbg9c9ct-foto-ja-sb-svatopluk-bartik-pecha-kucha-zm2.png

Svatopluk Bartík

V současné době jsem uvolněným radním MČ Brno-střed s gescí legislativy a informatiky. Předtím jsem působil jako mediální poradce se specializací na strategie komunikace, krizovou komunikaci a... Více o lektorovi »

20130522-111718-hp10-vyrez.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 17 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Naučte se nejzákladnější zásady, tipy a triky pro nastolení a udržení vztahů s médii a ovlivnění té správné cílovky žádoucím způsobem. Ukážu vám nejen jak napsat tiskovou zprávu a uspořádat tiskovou konferenci, ale hlavně jak vaše poselství koncipovat od počátku tak, aby bylo pro média atraktivní a zasáhlo správně ty, ke kterým chcete mluvit. Vše tak jednoduše, že si budete říkat, proč jste na to nepřišli sami…

Jelikož jde o základní kurz, půjdu na to metodou 20:80 a napumpuju do vás maximum - věnovat se budeme jen tomu opravdu podstatnému. Detaily vás stejně naučí vnímat a pilovat až praxe. Hlavním přínosem semináře je, že se naučíte myslet a jednat "píárově". 

S tímto kurzem už zvládnete sami svoje začátky nebo si zdokonalíte svoje dosavadní znalosti. A budete se mne samozřejmě moci na cokoliv zeptat, včetně vašich konkrétních problémů a situací. 

Obsah:

  • úvod: na co se hodí a nehodí PR
  • hlavní zásady komunikace s médii
  • tipy a triky
  • jak napsat a kdy a jak rozeslat tiskovou zprávu
  • jak uspořádat tiskovou konferenci a jak pozvat novináře
  • první pomoc: když je průšvih nebo když se něco nedaří - zásady krizové komunikace
Storno podmínky:
- V případě odhlášení více než 72 hodin před začátkem kurzu vracím zpět plnou cenu. Případně si samozřejmě platbu můžete převést na jiný kurz a to i k jinému lektorovi.
- V případě odhlášení 72 až 24 hodin před začátkem kurzu vracím 50 % z ceny. Nicméně nevrácenou poloviční část platby vám po dohodě mohu převést na další termín mého kurzu pokud však je nebo bude vypsán nejpozději do 6 měsíců po původním termínu (tedy s vaším rizikem, že kurz vypsán být nemusí).
- V případě odhlášení méně než 24 hodin před začátkem kurzu nevracím nic. Nicméně nevrácenou platbu vám po dohodě mohu převést na další termín kurzu, pokud však je nebo bude vypsán nejpozději do 6 měsíců po původním termínu (tedy s vaším rizikem, že kurz vypsán být nemusí).
- Tyto storno podmínky platí od data zveřejnění, tj. od 2. února 2014, v případě dříve přihlášených budu vaše storna řešit individuální dohodou a v souladu s pravidly serveru naučmese.cz. 
- Děkuji vám za pochopení, tímto způsobem chci eleminovat případná nedorozumění a nastavit pro všechny stejný, transparentní systém.

Doprovodné fotky

  • 20140205-000751-sedma velmoc.jpg
  • 20140205-000751-prednaskaII.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.