2bpp2makopt-dsc-7081a2fb.jpg

Sára Goldbergerová

Na Naučmese od 25. 1. 2014, vedl/a kurzy pro 82 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Ahoj, jmenuji se Sára a prostřednictvím svých kurzů bych vás ráda přesvědčila, že hormonální antikoncepce je přežitek, který ve 21. století k životu vůbec nepotřebujeme.

Několik let se věnuji metodě, které se říká symptotermální. Mnoho lidí ji nezná, možná kvůli nicneříkajícímu názvu. Já ji ráda označuji jako přirozenou NEantikoncepci. Jelikož jsem s ní za ty roky seznámila spoustu svých blízkých kamarádek i známých, zjistila jsem, že mladé ženy a dívky mají velmi malé povědomí o své plodnosti a navíc jsou přesvědčeny o tom, že jediná možná spolehlivá ochrana před početím je hormonální antikoncepce. Rozhodně tomu tak není. 

A protože mě to "učení" o fungování ženského těla moc baví, rozhodla jsem se, že chci se symptotermální metodou seznámit co nejvíc lidí. Ráda bych vás s ní seznámila bez zbytečných obalů a příkras, moderně, prostě tak, aby ji mohl praktikovat úplně každý, i když má možná zpočátku nějaké předsudky. 

Kromě znalostí metody, které jsem načerpala z pozorování vlastního těla a pročítání odborných publikací všeho druhu, jsem si potřebné informace doplnila i v brněnském CENAPu. Tento rok bych ráda absolvovala kurz přímo pro poradce této metody, abych své znalosti dále rozvíjela. Vzhledem k tomu, že se již spoustu let pohybuji i v oblasti přírodní kosmetiky a udržitelného životního stylu, vnímám důležité propojení těchto oblastí a ráda vám poradím i s výběrem zdravé kosmetiky, bylinek, aromaterapie a různých doplňků stravy, které vám mohou pomoci s hormonální rovnováhou, třeba i po vysazení hormonální antikoncepce, a reprodukčním zdravím. 

 

Sára

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.