Na zvolený termín se již není možné přihlásit, jelikož už je kapacita naplněna.
Delegát cestovní kanceláře - práce snů?
Vladimíra Brávková
Pracuji několik let jako průvodce a delegát CK v zahraničí. Jsem na volné noze. Při cestování často využívám CouchSurfing a HelpX. Raději než ve městech trávím Více o lektorovi »
Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
Průběh kurzu
- Trochu teorie na začátek: rozdíl v práci delegáta, průvodce, letištního asistenta, technického doprovodu.
- Práce delegáta prakticky: plánování, hotely, koncepty, transfery, letiště, schůzky, fakultativní výlety - prodej a průvodcování, účetnictví v destinaci.
- Vtipné i vážnější příběhy z praxe. Krizové situace při práci delegáta: stížnosti a reklamace, úrazy, onemocnění či úmrtí klienta, asistenční služby cestovních pojišťoven.
- Jak práci delegáta najít, pozitiva a negativa sezónní práce, okrajově problematika OSVČ a pracovních víz v zahraničí.
- Materiály, zdroje, kontakty.
Další zajímavé kurzy
Lateral Thinking
Bogdan Papara-Popescu
Praha ,
Cesta za dítětem - adopce a pěstounská péče v kostce
Martina Vančáková
Webinář - online ,
Mozaikový relax
Marie Bezuchová
Rousínov ,
Řezba z kosti
Vladimír Čížek
Praha ,
Přečti to francouzsky
Marie Šaršonová
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne
Jak vymýšlet nápady
Michelle Losekoot
BRAND JE MRKEV: A-se-ty
Karel Novotny
Brno ,
Módní workshop; Sama sobě stylistkou
Dominika Staňková Chválová
Praha ,
Intuitivní tanec
Olga Svobodova
Praha ,
Módní workshop; Funkční šatník
Dominika Staňková Chválová
Webinář - online ,


Velmi zajímavé téma, individuální, přátelský přístup. Příklady z praxe daly kurzu přidanou hodnotu. Vše pro mě bylo jasné, srozumitelné, jsem ráda, že jsem se zúčastnila.
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: