2cef7h24tmedagb-img-3392-2.jpeg

Pavel Kynický

Na Naučmese od 9. 6. 2020, vedl/a kurzy pro 27 účastníků. Navštívil/a 4 kurzy.

Zjistil jsem, že jedna z věcí co umím, je pomoct řidičům začátečníkům překonat strach a získat sebevědomí při ovládání auta, aby měli více energie věnovat se důležitějším věcem v provozu, než jak zaparkovat a jak se v klidu rozjet do kopce.

Živím se tím, že organizuji na firemních akcích program s autíčky na dálkové ovládání v branou klienta -  www.rcautaevent.cz. Vracím tak dospěláky do dětských let a děti učím něco nového. Sám se rád učím něčemu novému a užitečnému a rád se podělím i o své zkušenosti. Čtyři kola a volant je má vášeň. Velké i malé. Po desítkách lidí, kterým jsem pomohl oprášit zapomenuté dovednosti z autoškoly a být sebejistější a bezpečnější řidič, jsem se rozhodl připravit oficiální kurz a postavit i makety aut, které pomůžou s tréninkem parkování. Všímal jsem si, že lidi nejvíce stresuje toto: parkování mezi auta - podélné nebo na parkovišti, rozjíždění nejen do kopce, jak si dát pozor na obrubníky, práce se spojkou, ruční brzda, couvání. Na to vše stačí osvojit pár fíglů a návyků. 

Osobně mě nejvíce charakterizuje můj autíčkový projekt, kde využiju vše co jsem se naučil, a co mě baví. Od kreativity, organizačních schopností, leadershipu, marketingu a grafiky, technické zručnosti, obchodu nebo řízení auta. Z ptákoviny a koníčku - připravování příležitostí ke srandě, a to pro děti i dospělé se stalo podnikání i poslání. Připravujeme teambuildingu, team spirit akce nebo dny otevřených dveří s auty na dálkové ovládání v brandu klienta od Košic po Amsterdam (tedy před Covid). S parťáky netradičně bavíme obchodní partnery, zaměstnance nebo veřejnost. Rozdáváme zážitky a radost originální, chytrou a kreativní zábavou. Je to perfektní záminka vypnout. Desítkám, stovkám i tisícům dětí a dospělých dáváme originální příležitost ke společné aktivní zábavě.

Kromě toho hraji v amatérské kapele Kozanabubend na buben djembe. Rád jezdím na horském kole, mám rád přírodu, cestování a dobré lidi. 

Jsem rád užitečný a mám rád věci co mají smysl, a proto jsem se zamyslel co umím a s čím můžu pomoct. A jedna z věcí je pomoct řidičům začátečníkům překonat strach a získat sebevědomí při ovládání auta, aby měli více energie věnovat se důležitějším věcem v provozu, než jak zaparkovat a jak se v klidu rozjet do kopce. 

Pavel

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.