438n3v298iz97x8-2022-03-16-15-49-57-1.jpeg

Michaela Rašovská

Na Naučmese od 21. 2. 2013, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 13 kurzů.

Jsem brňačka naplavená v Praze, co má ráda lidi a jejich příběhy. Ráda se směju, neustále vzdělávám a ráda si stanovuji životní milníky a výzvy. Původně jsem vystudovala kulturní management na JAMU v Brně, ale postupně jsem se dostala až do IT.

Živím se jako IT Manager, ale primárně jsem projektová manažerka se zkušenostmi jak s klasickým projektovým managementem, tak s agilními přístupy. V posledních pár letech jsem měla možnost se aktivně se podílet na procesu transformace na agilní přístupy ve velké technologické firmě, ve které pracuji. Ve svém týmu jsem aplikovala různé agilní frameworky, nechala se certifikovat na SCRUM Mastera, přečetla spoustu literatury a od zmatenosti, přes naštvání došla do fáze fascinace agilním přístupem k řízení projektů. Celý proces mě inspiroval do té míry, že jsem se rozhodla zaměřit svůj magisterský výzkum na ČVUT a diplomovou práci na toto téma a vzdělávat se v této oblasti i dál.

Kromě práce svůj čas ráda trávím také například ve fitku, kde se snažím zvedat nějaké ty váhy a nabírat svaly…🙂, nebo studiem čehokoliv, co mě zrovna v tu dobu baví, jako třeba investicím do nemovitostí nebo vývojem webových aplikací.

Michaela

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.