Jak na developery? Vyzbrojte se na koupi bytu v novostavbě

20140414-233136-develop.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Byty v novostavbě se kupují v mnoha ohledech jinak než byty ve starší zástavbě.

Často kupujete byt, který zatím ani není dokončený, a tak musíte developerské skupině důvěřovat, že projekt úspěšně dokončí. Právě proto je tak zásadní naučit se orientovat na trhu s novými byty a rozpoznat developerské projekty, které budou úspěšné. Záleží na celkové reputaci developera i na způsobu financování a plánování celého projektu výstavby.

Kurz pro kupující, kteří se zaměřují na novostavby, vede Vladimír Zuzák. Zkušenosti s realitním trhem získal na pozici obchodního ředitele a ředitele pro finanční služby ve Finepu, jednom z největších developerů u nás. Dnes naopak zastupuje kupující ve své vlastní firmě, Home Institute. A kupující rovněž vzdělává na svém blogu a prostřednictvím otevřených, bezplatných kurzů.

Kdo si chce udělat představu, jaké informace na kurzu získá, může si přečíst článek Vladimíra Zuzáka o jednání a obchodování s developery Chystáte se do novostavby? 6 otázek na developera. Kurz bude samozřejmě podrobnější.

Účastníci kurzu dostanou příležitost zeptat se také na konkrétní developery a jejich aktuálně běžící projekty a prodiskutovat svůj záměr koupit byt jak pro vlastní bydlení, tak na investici.

Doprovodné fotky

  • 20140414-233135-viz.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.