6878960-dsc_3417.jpg

Matouš Vinš

Na Naučmese od 25. 6. 2014, vedl/a kurzy pro 341 účastníků. Navštívil/a 8 kurzů.

Jsem cestovatel, digitální nomád a autor Travel Bible. Utekl jsem z vysoké jen pro to, abych mohl naplno dělat věci, které mě baví a naplňují. Žiju svou prací a rád své zkušenosti předávám ostatním.

Spravuji reklamní kampaně na Facebooku a pomáhám firmám naplno využít potenciál sociálních sítí. Vždy mě ale zajímá celý marketingový proces a spojování jednotlivých střípků ve funkční celek. www.matousvins.cz

Zároveň hodně cestuji, píšu o tom, natáčím a fotím. Díky digitálnímu nomádství se mi doslova otevřel svět. Zimu 2014/2015 jsem téměř celou strávil v teple a v listopadu 2015 jsem odletěl do Asie s neznámým datem návratu. Od té doby jsem žil v Thajsku, Vietnamu, na Srílance, v Austrálii, Portugalsku, Holandsku, Německu a Japonsku. Zimu 16/17 jsem opět strávil v teple v JV Asii.

Miluji hudbu, dobré jídlo, výběrovou kávu a čaj. Mým velkým snem je spolupráce s National Geographic.

 

Na čem aktuálně nejvíce pracuji?

V prosinci 2015 nám s Petrem Novákem vyšla kniha, Travel Bible. Najdete v ní praktické rady, jak procestovat svět za pusu. A protože její součástí je i členská sekce na webu, pracuji teď hlavně na ní. Krom toho publikujeme na blogu sérii rozhovorů s dalšími dobrodruhy i spoustu hodnotných článků s cestovatelskými zkušenostmi a přispíváme praktickými tipy do dalších médií.

Pustili jsme také první český cestovatelský podcast – vždy jsem si chtěl vyzkoušet pracovat v rádiu, tak jsem si nakonec založil své.
Podcast si můžete pustit buď přímo na webu Travel Bible, nebo naiTunes: bit.ly/podcastTB

Matouš

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?