Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 17 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Natočili jste již pár videí? Víte, jaké to je zorganizovat natáčení interview a chtěli by jste pokročit dále? Láká Vás produkce videí na profesionální úrovni? Chcete se dozvědět více?

Jsem profesionální producent reklamních spotů, videí pro internet, dokumentů, tutorialů, virálních kampaní. Pracoval pro značky jako McDonnalds, VW, ExxonMobil, ING, Microsoft, OMV, LEGO, Airways, METAXA, Henkel, Hills Food.

V Kurzu “Produkce Videa 2.0” se snaží udělat rychlý výtah z komplexního oboru filmové produkce, tak, aby jednotlivé poznatky byly použitelné i pro lidi, kteří s profesionální produkcí nemají žádné zkušenosti.

Vysvětlí proces tvorby filmu při zakázkách a to fáze:

  • Pre-production - příprava projektu - scénář, storyboard, shootingboard, timing, casting, location scout, obhlídky, kostýmní zkouška, preproduction meeting (PPM)
  • Production - časový plán natáčení, callsheet, jednotlivé profese při natáčení a jejich úloha v procesu - proč je někdy potřebujeme a někdy ne
  • Postproduction -  klasická postprodukce - Offline, Grading, 3D, Online, Zvuková postprodukce, Hudba, schvalovací proces.. A jaké jsou možnosti dnes. 

Pro koho kurz je?

  • pro všechny, kteří mají zájem o to se dozvědět v kostce, jak probíhá produkční proces natáčení krátkometrážních filmových projektů (příklady z oblasti komerční produkce)
  • pro všehny, kteří již mají s videem nějakou zkušenost a chtějí více informací (vytvořit si přehled) , jak pracují produkční profesionálové
  • pro všechny, kteří chtějí vytvořit video, kde je už určitá míra stylizace a režijního záměru - a kde je již potřeba nastavit proces, aby vše fungovalo - chcete natočit videoklip? chcete natočit tutorialové video? Medailonky se zákazníky vašeho projektu? a chcete, aby to mělo profesionální úroveň?

Ke všem bodům budou názorné ukázky - příklady. Účastníci kurzu dostanou po setkání všechny formuláře, které používám pro práci já - a které se budou prezentovat v Kurzu.

Na konec kurzu si společně narozpočtujeme projekt dle konkrétního storyboardu, připravíme reálný timing a navrhneme ideální štáb.

Ready to shoot?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?