Ovládněte iPhone jako teenager

4bs9anc29xe-ncms.jpg

Martin Světlík

Jsem konzultant a lektor produktů Apple na volné noze a současně nadšený uživatel. Především mě baví své znalosti a zkušenosti předávat ostatním, proto mimo Více o lektorovi »

19emq0qldjn-190416-martin-svetlik-06.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

iPhone, ten intuitivní a jednoduchý telefon, potřebuje celodenní kurz? Máte pravdu, nepotřebuje. Jenže my se nebudeme učit odemykat telefon ani telefonovat. Podíváme se na celou řadu vychytávek, které šetří drahocenný čas a dělají práci s ním příjemnější.

iPhone je dnes naším nejbližším společníkem, se kterým trávíme mnohdy nejvíce času po celý den. Budíme se s ním a často s ním i usnínáme. Komunikujeme a pracujeme. Používáme jej jako hudební přehrávač, fotoaparát, kameru nebo navigaci na cestách a výletech. Sportujeme s ním, čteme knížky nebo jen sledujeme novinky na sociálních sítích. Tento kurz vám ukáže jak práci se systémem iOS posunout ještě o úroveň dále a třeba díky tomu trávit na obrazovce telefonu méně času.

Pokud máte pocit, že Vaše děti ovládají telefon lépe než vy, nezůstaňte pozadu. Tento kurz vám nabídne užitečné postupy a tipy, které oceníte při mnoha činnostech. A nezáleží na tom, zda máte svůj první iPhone, nebo pamatujete plastové modely.

Obsah kurzu

Na kurzu se dozvíte:

  • co je nového v iOS 13
  • užitečné tipy pro efektivní práci se systémem iOS
  • jak lépe zvládat každodenní agendu
  • jak pracovat s fotkami na telefonu, který je vlastně nejpopulárnější kamerou na světě
  • jak na soubory v 21. století
  • o fenoménu plateb nejen telefonem
  • tipy na aplikace třetích stran
  • jak zvýšit výdrž na baterii
  • tipy pro zabezpečení a ochranu soukromí
  • vše o iCloudu a synchronizaci dat v kostce

Lektor

Kurzem Vás bude provázet Martin Světlík, dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple, autor webu První Mac, ale také nezávislý konzultant, jež má za sebou stovky spokojených klientů.

Průběh kurzu

Kurz bude probíhat formou workshopu, přineste si tedy vlastní iPhone, abyste si mohli vše rovnou vyzkoušet. V průběhu kurzu se dozvíte celou řadu praktických tipů a triků. V závěru pak bude dostatečný prostor na diskusi a Vaše otázky.

Doporučuji si také vzít s sebou nabíječku nebo powerbanku. Podmínkou je aktuální verze softwaru iOS 13 (iPhone SE nebo 6s a novější).

Kurz je rozdělen na dva bloky, mezi kterými bude hodinová pauza na oběd. V rámci obou bloků budou současně krátké přestávky. V ceně kurzu jsou zahrnuty tištěné materiály a nápoje v průběhu kurzu (káva, voda).

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.