6428040-marketa.jpg

Markéta Zemčáková

Na Naučmese od 15. 2. 2017, vedl/a kurzy pro 32 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Koučka, facilitátorka, terapeutka TČM, cestovatelka, průvodkyně, jednoduše vše, k čemu mne srdce vede.

Směs osobních prožitků, 11ti let života expata a profesionálních zkušeností nejen v oblasti rozvoje osobnosti, osobního koučinku a NLP, jsou nenahraditelným zdrojem poznání, zkušeností a tvůrčí energie, které ráda sdílím s ostatními.

Po studiu a při práci na plný úvazek v řadě nadnárodních firem jsem dospěla k názoru, že sny a zájmy nemusí být jen náplní dovolené či řádky na rostoucím seznamu, ale hnací silou na správně vybrané osobní cestě. Najít ji je na nás.

Všichni si neseme na ramenou nálož každodenních starostí a stresů a často zapomínáme na to, kdo pod její tíhou opravdu jsme a proč si tolik nakládáme. Přidejme ještě očekávání a vše to, co nás ve škole nenaučili, ale život si žádá, a je z nás unavené tělo bez jiskry.

Vím, že nikdy není pozdě začít, a že všechny odpovědi co potřebujeme, známe, jen je vyslovit, přetvořit v nová rozhodnutí a opakovaně aplikovat. Je to jako instalovat updaty k softwaru, který se také stále vyvíjí. Otestovala jsem si tento postup při práci s klienty, ale především na vlastní kůži.

Podělím se s Vámi o šikovné tipy a řešení, o která se budete moci opřít a ušetřit si stres, zklamání, ale i čas a peníze. 

Brzy na (s)hledanou,

Markéta

 

 

 

Markéta

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.