1kyql3125no2flm-picture.jpg

Lucie Soljakova

Na Naučmese od 4. 6. 2018, vedl/a kurzy pro 26 účastníků. Navštívil/a 6 kurzů.

Tak trochu všeumělka, víla, tragédka, vášnivá pozorovatelka života kolem, individualistka i pomocná ruka lidem kolem na jejich cestě, mamča třech úžasnejch dětí… Kousek od všeho.

Ale nejvíc se cítím být zpěvačkou. Vystudovala jsem populární zpěv na Ježkově konzervatoři v Praze a nakoukla pod pokličku pěvecké metody 'Complete vocal technique' během ročního kurzu v Amsterdamu. Momentálně se nejvíc zabývám Estill voice training. Bez hudby by měl můj život mnohem míň barev, chutí, hlubin a zákoutí. Zpěv i učím. Občas se se studenty dostáváme na hranici terapie. To když se dostane ke slovu hlas v celé jeho přirozenosti, energii a síle. Hlas, který je pro nás najednou nový, i když jsme s ním žili celý život … s hlasem, který je tak tichý, uskřípnutý, drzný, huhňavý, falešný … alespoň tak to říkali lidi kolem, ne?? Nebo je to jinak?

Kromě zpívání miluju knížky konzumované v horké vaně, focení neobyčejných věcí uprostřed našich obyčejných dnů, píšu blog, gurmánsky debužíruju a snažím se z naší zahrady udělat zahradu rajskou (není od slova rajče!).

Lucie

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.