Vision board jako odraz naší vnitřní krajiny

1kyql3125no2flm-picture.jpg

Lucie Soljakova

Tak trochu všeumělka, víla, tragédka, vášnivá pozorovatelka života kolem, individualistka i pomocná ruka lidem kolem na jejich cestě, mamča třech úžasnejch dětí… Kousek od všeho. Ale nejvíc se cítím být zpěvačkou. Více o lektorovi »

5fnnu5kpl1kcu83-img-4351.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

„Přečtěte si váš horoskop pro rok 2020 - co vás čeká a nemine!”, „Musíš hlavně pozitivně myslet a všechno, co si vymyslíš se zhmotní”, „Kdepak…jedině dřina, odříkání a s ničím a nikým se moc nes*at.”, „Je to naprosto jednoduché - stačí vize, dobrý marketing, zvládnutý time management, hlavně žádná prokrastinace!” … a mohli bysme pokračovat do nekonečna. Zaručených receptů na úspěch v práci i osobním životě jsou tisíce. Každý rok si milióny lidí dává na začátku roku nová a nová předsevzetí, jiní je programově odmítají.

Myšlenka vision boardu se mi moc líbí. Sama jsem si takovou “nástěnku” vizí a snů dělala jednou. V podstatě jsem ji ani nikdy nedodělala, ale samotný čas, který jsem tomu věnovala (také na kurzu přes Naučmese :) - ztišení se, ponoření do sebe, energie skupiny lidí vyhlížející společně do nového roku - to všechno dalo vzniknout dost reálnému obrazu pro moje další období, jako by se začala zhmotňovat sama od sebe. Nástěnka vizí a snů, jako i samotná práce na ní, je pro mě osobně ideálním průnikem vědomého zastavení se, rekapitulace toho minulého, vyřčení části svých snů a přání a zároveň otevření se podvědomé práci našeho vnitřního vesmíru, intuice, šestého smyslu, Boží prozřetelnosti ... jak každému libo.

Kurz chci pojmout jako takovou malou "novoroční" party s výhledem a společným očekáváním, co přinese rok 2020.

PROČ TENTO KURZ ABSOLVOVAT SE MNOU?

  • Protože se vám zrovna tohle datum hodí a chcete si udělat čas pro sebe? Super!
  • Protože se těším, že strávím příjemný čas s novými lidmi nad tvorbou našich vision boardů, u dobrého jídla.
  • Nabízím čas a útulný prostor, kde se zavřeme na chvilku před celým světem a půjde jen a jen o nás.

CO POTŘEBUJETE S SEBOU?

Budeme stříhat a lepit obrázky z různých časopisů. Vše nachystám. Určitě ale bude zajímavá inspirace i z jiných časopisů, které zrovna nebudu mít já. Tedy cokoliv, co můžeme rozstříhat, můžeš vzít na přilepšenou s sebou. Svůj oblíbený zvýrazňovač nebo podklad pro vision board (čtvrtku) rozměrů přesně podle tvých přání. Pokud ti na tom až tak nesejde, můžeš to nechat na mě a přijít jen tak ...

A JÁ NACHYSTÁM:

  • pohoštění, aby nám bylo dobře i po těle:)
  • nůžky, pastelky, časopisy, čtvrtky, lepidla

TĚŠÍM SE NA VÁS!

LUCKA

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?