298fdsjzqdhiti3-fotka-designerky-lucie-markove-inspirovana-postavou-hollyho-ze-serialu-red-dwarf-vytvorena-z-8-fotek-designerka-v-ai.jpg

Lucie Marková

Na Naučmese od 18. 1. 2016, vedl/a kurzy pro 57 účastníků.

Design a cestování jsou dvě věci, co mě važně baví. Ráda poznávám nové lidi a ráda si s kýmkoli povídám. Pár let jsem příležitostně pronajímala ateliér cestovatelům ze zahraničí, hodně cestuju a hodně experimentuju se svojí značkou. Mám ráda výzvy, nové technologie, pořád se něco učím a  zkoumám nové programy, v poslední době hlavně 3D oděvní programy, AI, cokoli, co mě může někam posunout a je kousek za mojí komfortní zónou.

Jako designerku mě můžete najít u mě na eshopu www.luciemarkova.cz, kam celkem nepravidelně dodávám nové kousky, v design shopech Vidda v ulici Elišky Krásnohorské, na molo.cz nebo ve Fashion shopu Parazit. Občas mívám instalace na Mint Marketech a část z vás chodí ke mně do ateliéru ve věži na Praze 5. Studovala jsem design v Liberci na Technické univerzitě a pak jsem pokračovala s Arts Managementem na VŠE a chvíli astrofyziku na MFF UK. Do věcí jdu po hlavě, dělám hodně věcí individuálně a moje kabáty nosí Blanka Matragi nebo Kate Mulgrew, co hrála kapitánku Janeway ve Star Trek Voyager. Prostě takový punk nahoru dolů. A hrozně mě to baví.

Kromě designu a cestování mě hodně bere scifi, čokoláda, dobrá hudba a káva, bez které se ráno ani neprobudím:)

Lucie

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.