Nemáte co na sebe? Naučím vás, jak si to ušít.

298fdsjzqdhiti3-fotka-designerky-lucie-markove-inspirovana-postavou-hollyho-ze-serialu-red-dwarf-vytvorena-z-8-fotek-designerka-v-ai.jpg

Lucie Marková

Design a cestování jsou dvě věci, co mě važně baví. Ráda poznávám nové lidi a ráda si s kýmkoli povídám. Pár let jsem příležitostně pronajímala ateliér Více o lektorovi »

9328360-nik_5763.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Nemáte co na sebe a v obchodech je to bud vážně drahé nebo vám to prostě nesedí? Není problém. Stačí se naučit pár základních triků a za víkend zvládnete i několik nových šatů a sukní.

Co se na kurzu naučíte?

Naučím vás, jak na to, kde si koupit látku, jak poznat, že bude dobrá a kde sehnat střih. Probereme prostě to, co uměly naše babičky a příští týden už můžou vaše kamarádky obdivovat vaše vlastní výtvory. Není to paráda, když si představíte, že si navrhujete svoje vlastní oblečení?

Za dvě až tři hodiny u mě v ateliéru se naučíte praktické dovednosti, které vám už v hlavě zůstanou. Zároveň už nebudete řešit věci typu - kdo mi zkrátí kalhoty nebo co s utrženým knoflíkem. Jestli máte nějaký utržený na sukni, můžete rovnou přinést a odcházet budete s vlastnoručně opraveným kouskem, totéž platí u kalhot nebo sukně. 

Večer po práci skvělá relaxace, při které se naučíte i praktické dovednosti. 

Po úspěšném absolvování kurzu dostanete jako dárek řetízek na krk s knoflíkem:)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.