Jak na superpříjmy na Airbnb!

298fdsjzqdhiti3-fotka-designerky-lucie-markove-inspirovana-postavou-hollyho-ze-serialu-red-dwarf-vytvorena-z-8-fotek-designerka-v-ai.jpg

Lucie Marková

Design a cestování jsou dvě věci, co mě važně baví. Ráda poznávám nové lidi a ráda si s kýmkoli povídám. Pár let jsem příležitostně pronajímala ateliér Více o lektorovi »

8972550-peg_0132.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 50 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Jak bude probíhat kurz:

 • První hodinu probereme, jak Airbnb funguje, jakých reálných příjmů můžete dosáhnout. Různé výhody a rizika s ním spojená a co s nimi, abyste si vždycky uměli poradit.
 • Druhou hodinu projdeme administraci a jak zakládat účty a povíme si o různých vychytávkách, které vám pomůžou, aby se vaše nabídky lépe zobrazovaly a jezdilo k vám víc hostů.
 • Budeme mít prostor na otázky a budeme si povídat o tom, co vás bude na Airbnb a mých zkušenostech zajímat. 

Pro koho je kurz určen:

Počítám s tím, že jste úplní začátečníci a rádi byste se dozvěděli víc. Možná budete pronajímat, možná ne, ale chcete vědět, co to obnáší. Někteří z vás už můžou mít účet, ale nefunguje tak, jak byste si přáli. Nevadí, podíváme se na něj a vymyslíme, jak by se dal zlepšit a proč nepřitahuje tolik hostů, kolik byste chtěli.

Co s sebou:

 1. Notebook (chcete-li si už rovnou založit účet - doporučuju)
 2. Alespoň jednu dvě fotky prostoru, který chcete pronajímat, prozatím stačí na mobil (Airbnb vám pomůže Váš byt krásně nafotit, nemusíte mít obavy. Vaše nabídka bude vypadat skvěle:)
 3. Dobrou náladu
 4. Otázky, které zajímají už teď, pokud nějaké máte:)

Moje zkušenosti s Airbnb:

Na Airbnb se věnuji pronajímání tři a pul roku a posledních 5 sezón mám titul Superhostitelka pro nejlepší hostitele, mrkněte na muj profil. S Českou televizí jsme natočili o Airbnb reportáž.

Na Airbnb už jsem se potkala jak s příjemnými hosty, tak i s několika velmi nepříjemnými. Mezi nejzábavnější patřila skupinka ruských vědců z loňského Silvestra, kteří neuměli ani slovo anglicky. Já pro změnu neumím rusky. Může to fungovat? Překvapivě jsme se domluvili i tak a mám na ně skvělé vzpomínky. Při pronajímání vás čekají různé zážitky, s hosty můžete samozřejmě chodit po Praze a ukázat jim, kde co je nebo jim prostě jen pronajmout prostor a dál si jich nevšímat, volba je na vás. Když budete ale aspoň trochu přátelští, dostanete skvělé hodnocení, což je jedna z prvních věcí, na které se každý na Airbnb dívá. Celý systém je prostě o důvěře.


Dáme si kávu a já vám ukážu, co dělám a jak. Řeknu vám, s čím jsem se už potkala - to dobré i to špatné a jak se s různými situacemi vypořádat. Přibližně po hodince začneme zakládat účty. Ty můžete mít zapnuté nebo vypnuté, volba je vždy na vás, Airbnb vás k ničemu nenutí. Vždy je to váš prostor a jestli budete pronajímat nebo ne, záleží jen na vás. Hostit můžete téměř hned a za pár měsíců z váš můžou být superhostitelé.

Budu dál na telefonu, kdybyste měli doplňující otázky, takže klid, když na něco narazíte později, bez obav volejte, ráda vám pomůžu.

Těším se na vás na kurzu:)

Lucie 

 

Doprovodné fotky

 • 6347980-peg_0123.jpg
 • 2743470-peg_0127.jpg
 • 4456680-peg_0128.jpg
 • 1592100-peg_0144.jpg
 • 5215600-airbnb.png

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.