Vánoční výběr kurzů
Lenka Kubáčová

Lenka Kubáčová

Na Naučmese od 20.5.2016, vedl/a kurzy pro 11 účastníků.

Jsem lektor, NLP konzultant a kouč osobního růstu. Mojí specializací je lidská mysl.
Pomáhám vám rozpoznat, co se skrývá ve vašich hlavách. A jaký vliv má nitro vašich hlav na realitu, kterou žijete, i výsledky, kterých dosahujete. Ke všem poznáním si dojdete poutavou a zážitkovou cestou.

Zaměřuji se na mentální trénink a NLP přístupy, úspěšnou komunikaci, rétoriku a řeč těla, prezentaci a veřejný projev, asertivní přístupy a sebeprosazení, vnitřní motivaci, psychologii v oblasti vztahů, obchodu a vedení lidí, metody vědomého a aktivního života, duševní zdraví a radostné bytí, sebepoznání a osobní růst.

Už od raného mládí se věnuji psychologii a oborům, které se zabývají procesy v naší mysli. Absolvovala jsem celou řadu odborných seminářů a stále se vzdělávám, neb poznávání lidské mysli je nekonečný příběh. Odkrývání tajemství lidské mysli je mým celoživotním koníčkem a vášní. A tak není divu, že se postupně stalo i mou radostnou profesí.

Na jednom ze seminářů v roce 2008 jsem se poprvé setkala s poznáním, jak obrovský vliv mají slova na utváření našeho podvědomí a reality, kterou zažíváme. Okouzlilo mě a tak se mu od té doby se stále větší intenzitou věnuji.

Mé zaujetí mě dovedlo k oboru, který se jmenuje neurolingvistické programování. Jeho principy a postupy využívám nejen na svých seminářích a přednáškách, ale i při individuálních konzultacích a pomoci druhým. I díky němu léčím slovem lidskou mysl i duši.

Do jaké míry se mi to daří, si můžete přečíst na mých webových stránkách v záložce Reference, kde jsou vzkazy od některých z mých úžasných klientů.

V komunikaci nerozhodují jen slova, ale také naše řeč těla a způsob, jakým slova vypouštíme ze svých úst. Proto pořádám semináře a přednášky i na toto téma. Pomáhám lidem pochopit, jak jsou jejich mysl a tělo propojeny. Jak jejich tělo promlouvá a učím je s lehkostí číst v řeči těla druhých.

Jsem přesvědčená, že všechny zdroje, potřebné k naplnění svých cílů a snů, si neseme uvnitř sebe. Stačí je jen probudit a znovu se s nimi spojit. Přináším lidem nová a inspirativní poznání, která v nich probouzí radost, odhodlání, úlevu a schopnost spojit se opět se svým vnitřním Já.

Hra, relaxace a zábava jsou při tom ideálními prostředníky. Proto všechny své akce vedu zážitkovou a relaxační formou, při které zapojíte všechny své smysly.

Víc o tom, jak a proč lidem pomáhám, se dočtete v mém příspěvku, nebo na mém webu.

Lektorské činnosti se věnuji již přes 15 let. Dlouhé roky jsem působila i v manažerské pozici, kde jsem měla příležitost nasbírat nespočet zkušeností s lidmi, myšlenkovými procesy i se sílou slova. Chcete-li vědět víc i o mé profesní minulosti, pak vše potřebné najdete právě tady. :)

Spolupracuji s lidmi, jejichž aktivity a tvoření jsou mi blízké a dávají mi smysl. V danou chvíli to hlavně projekt přímé moci, vzdělávání a podpory YeahCoach.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.