8513450-7935040-portret3.jpg

Lenka Kubáčová

Na Naučmese od 20. 5. 2016, vedl/a kurzy pro 45 účastníků.

"Definice šílenství: Dělat věci stále stejným způsobem a očekávat pokaždé jiný výsledek." Albert Einstein
Proto vám pomáhám myslet a konat jinak.

Komunikace je podvědomý návyk. Aniž si to uvědomujeme, jednáme v konkrétních situacích stále stejným způsobem.

Nezdary, neúspěchy, konflikty i opakující se situace, ve kterých nám není dobře, mají velmi často svůj původ v komunikaci. Ve způsobu, jakým komunikujeme se sebou i s druhými.

Komunikace ovlivňuje myšlení a myšlení ovlivňuje činy. Činy ovlivňují naše výsledky. Slova jsou nositelem informací. Každá informace v sobě nese i silný emoční náboj, který nás ovlivňuje na úrovni podvědomí.

Z informací se stávají myšlenky a z myšlenek mentální mapy, tj. podvědomé strategie mysli, podle kterých v životě jdeme. Chceme-li změnit výsledky, kterých dosahujeme, je důležité změnit mentální mapy. Myslet a konat jinak, ne lépe.

Jeden citát velmi výstižně říká: „Můžeme mlčet, ale nemůžeme nekomunikovat.“
Proto kromě pochopení slov a myšlenek vám pomáhám i správně a s lehkostí číst řeč těla druhých a hravě zvládat svoji vlastní.

Jsem lektor, NLP konzultant a kouč osobního růstu. Mým celoživotním koníčkem a specializací je lidská mysl.

Pomáhám vám rozpoznat, co se skrývá ve vašich hlavách. A jaký vliv má dění uvnitř vašich hlav na realitu, kterou žijete, i výsledky, kterých dosahujete. Ke všem poznáním si dojdete poutavou a zážitkovou cestou. Nazývám to učení podle mozku.

Zaměřuji se na mentální trénink a NLP přístupy, úspěšnou komunikaci, rétoriku a řeč těla, prezentaci a veřejný projev, asertivní přístupy a sebeprosazení, vnitřní motivaci, psychologii v oblasti vztahů, obchodu a vedení lidí, metody vědomého a aktivního života, duševní zdraví a radostné bytí, sebepoznání a osobní růst.

Hra, relaxace a zábava jsou ideálními prostředníky pro nalezení nových inspirací a poznávání nového. Proto všechny své akce vedu zážitkovou a relaxační formou, při které zapojíte všechny své smysly.

Víc o tom, jak a proč lidem pomáhám, se dočtete v mém příspěvku, nebo na mém webu.

Do jaké míry se mi to daří, si můžete přečíst na mých webových stránkách v záložce Reference, kde jsou vzkazy od některých z mých klientů.

Lektorské činnosti se věnuji přes 19 let. Dlouhé roky jsem působila i v manažerské pozici, kde jsem měla příležitost nasbírat nespočet zkušeností s lidmi, myšlenkovými procesy i se sílou slova. Chcete-li vědět víc i o mé profesní minulosti, pak vše potřebné najdete právě tady. :)

Spolupracuji s organizacemi a lidmi, jejichž činnost je úzce spojena s mými aktivitami, především se vzdělávacími společnostmi 1. VOX a.s. a Aveni s.r.o., Centrem D8 a projektem přímé pomoci, vzdělávání a prosperity YeahCoach.

Lenka

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?