8513450-7935040-portret3.jpg

Lenka Kubáčová

Na Naučmese od 20. 5. 2016, vedl/a kurzy pro 55 účastníků.

Albert Einstein kdysi pravil, že šílenství je dělat věci stále stejným způsobem a očekávat pokaždé jiný výsledek. I proto vám pomáhám myslet a konat jinak.

Životní cesta každého z nás vede jinudy. Málokdy je přímá a málokdy víme, kudy vede a kam nás dovede. Na cestě životem zažíváme spoustu krásných a radostných chvil. Vzestupy však někdy vystřídají pády, po kterých je důležité umět vstát a jít dál.

I já jsem na své životní cestě zažila spoustu vzestupů a pádů, i přemetů a kotrmelců, po kterých na nějaký ten čas zůstal na mé duši nejeden šrám. A právě touha naučit se z pádů, přemetů a životních kotrmelců vytěžit pro sebe i lidi kolem sebe to nejlepší, mě dovedla na cestu zkoumání lidské mysli. Do světa psychologie, neurovědy a oborů s nimi spřízněnými.

Jsem obyčejná ženská, které se zkoumání hlubin lidské mysli i psychiky stalo celoživotním koníčkem a nějaký ten pátek i profesí. Mám ráda život, naučila jsem se to. A naučila jsem se objevovat uvnitř sebe radost ze života i z každodenních maličkostí. Mám ráda slunce, léto, zvířata, svoji rodinu, svůj domov. Mám ráda i nové výzvy a příležitosti. A jsem vděčná za každý krásný okamžik i dobrou zprávu.

V profesním světě jsem mentální trenér, NLP konzultant a kouč, lektor soft skills a osobního růstu.

Věnuji se mentálnímu tréninku, sebepoznání, komunikaci verbální i neverbální, vnitřní motivaci, asertivitě a dalším oblastem seberozvoje.

Mojí specializací je lidská mysl. Pomáhám vám rozpoznat, co se skrývá ve vašich hlavách. A jaký vliv má dění uvnitř vašich hlav na realitu, kterou žijete, i výsledky, kterých dosahujete.

Lidé se na mě obracejí, když potřebují uvnitř sebe nalézt odpovědi na konkrétní otázky. Chodí za mnou, když mají trápení, na chvíli se ztratí na své cestě životem. Vyhledávají mě, když potřebují nalézt řešení, chytit nový směr, získat jiný úhel pohledu, vyřešit problém, objevit, co opravdu v životě chtějí, pojmenovat si své talenty i touhy.

Zabývám se psychologií a lidskou psychikou, tj. procesy v našich myslích a jejich prožíváním, které se nám promítá do chování. Když se ocitnete na životních křižovatkách nebo v situacích, kde vám není dobře, pomáhám vám objevit příčinu, najít řešení a chytit správný směr.

Pomáhám vám tam, kde si sami řeknete. Jsem průvodcem na vaší cestě sebepoznání. Provedu vás cestou poznání a porozumění, proč se vám v životě některé věci dějí, opakují. Jak z toho najít cestu ven a změnit to, když se vám daná realita nelíbí.

Nevyřeším za vás všechny vaše problémy, ale krok za krokem vás naučím mentální metody a postupy, díky kterým se naučíte odstraňovat překážky ze života sami kdykoliv, když se ve vašem životě objeví. Mentální techniky vám pomohou vidět sebe sama i svět jinýma očima. A tak i problémy a překážky začnete vnímat i zdolávat jinak než doposud.

Pomůžu vám najít odpovědi na otázky, které si nesete uvnitř sebe. Na individuálních setkáních i skupinových akcích vám ráda budu inspirativní průvodkyní na cestě objevení vnitřní radosti, rovnováhy, posílení sebejistoty a seberealizaci v osobním i profesním životě.

Bude mi ctí i potěšením se s vámi osobně poznat.

Lenka

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.