Staňte se paměťovým profesionálem

9r6822c07k5-rene-muller-2-1199x799.jpg

René Műller

Pamětí se zabývám přes 20 let, 16 let s ní učím pracovat druhé. Jsem držitelem certifikátu III. (tj.nejvyššího stupně) trenéra paměti. Školil jsem účastníky ve věku 6-75 let – děti ze ZŠ, středoškoláky, vysokoškoláky, Více o lektorovi »

20130122-173950-mozky.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 23 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Na 2 hodinovém kurzu Konec biflování - využijte svou paměť naplno jste měli možnost se s technikami práce s pamětí seznámit a na vlastní kůži si vyzkoušet, jak efektivně je možné s informacemi pracovat. 

Tento delší, navazující kurz umožní se do tajů Vaší paměti ponořit mnohem hlouběji. Pilířem kurzu bude už Vaše vlastní tvorba vjemů a obrazů – díky nim zvládnete v krátkém čase uchopit velmi vysoký objem informací elegantně a humorně a bleskově je vyvolat v případě potřeby. Sami si určíte, zda je chcete uchopit na krátkou dobu, dlouhodobě anebo na „celý život“.

Těmito způsoby práce s pamětí se podle výzkumů zvyšuje IQ přibližně o 10%, výrazně se zlepšuje spolupráce mozkových hemisfér a dochází k zhušťování neuronových spojení. Mimořádné rozvinutí asociačních schopností a fantazie pak vede ke kreativitě myšlení.

Stimulace mozku těmito způsoby je nesrovnatelná se stimulací pomocí křížovek či sudoku.

Po absolvování kurzu budete schopni obrazy a vjemy tvořit nejen úplně sami, ale také bez omezujících chyb . Během své dlouhé praxe jsem se musel poprat snad se všemi možnými chybami. Ty popsány v žádné literatuře o paměti nenajdete. Pomohu vám se jim vyhnout.

Součástí kurzu je i můj vlastní systém tzv. paměťového zipování, který vás naučím a umožní vám extrémní zapamatování.

Nečekejte ale celodenní martyrium: téma zvládnete s úsměvem na rtech a mozkové závity zůstanou ušetřeny.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?