8egxrj5w5txhikj-kv-19rsz1500x.jpg

Květuše Vašířová

Na Naučmese od 4. 2. 2014. Navštívil/a 18 kurzů.

Jsem fotografka a taky ráda píšu. Flatlay fotografii se věnuji už několik let, je mojí vášní a radostí. Vím, co funguje, a umím to vysvětlit, protože vím, jaké to je být na začátku a postupně se vše učit. Flatlay fotka, to je vlastně lifestylová nebo produktová fotka, krásně nastylizovaná a s atmosférou. Fotka, která dokáže zaujmout a ukázat ostatním přitažlivě váš produkt nebo službu.

 
Flatlay fotky se z dlouholetého koníčka staly mou prací, která mě opravdu těší. Tyto krásné fotky jsem nejdřív objevila na Instagramu a zaujaly mě tak, že mě postupně zavedly do světa aktivního focení. Před časem jsem si uvědomila, že právě focení je něco, čemu se chci věnovat naplno. V podnikání můžu zužitkovat svoje 16leté znalosti z korporátního světa a práce daňové poradkyně a přidávat k nim tvořivou stránku. O flatlay fotkách píši na Instagramu a na svých stránkách, kde najdete i dva e-booky jen a jen o flatlays.

 

Kromě focení flatlays se vzdělávám v oboru portrétní fotografie. Fascinuje mě umění zachytit vnitřní krásu člověka ven do tištěné fotky. Hodně mě láká portrétní focení žen, protože to je pro mě ten pravý obor, ve kterém se snoubí všechno, co mě fascinuje - focení, krása, ženskost a jedinečný příběh každé ženy.

 

Kromě focení mám taky ráda interiérový design, nadčasovou módu, dobrou kávu v příjemných kavárnách a procházky lesem. Stejně jako krásné fotky mi tohle všechno totiž přináší radost, harmonii i vnitřní rovnováhu.

Květuše

Aktuálně pořádané kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?