1p0gba9et6n8iq3-kveta-portrait-11-2020-white-kopie.jpeg

Květuše Vašířová

Na Naučmese od 4. 2. 2014, vedl/a kurzy pro 5 účastníků. Navštívil/a 20 kurzů.

Jsem fotografka a lektorka. Bývala jsem taky spoustu let daňová poradkyně, ale volání mé duše mě nakonec zavedlo ke krásným obrázkům.

Fotím především flatlay fotky a portréty. Flatlay fotografie jsou lifestylové, ilustrační nebo produktové fotky, krásně nastylizované a s atmosférou

Tyhle fotky dokáží vizuálně zaujmout i pomoci vám prodávat váš produkt nebo službu. Jsou totiž skvělé nejen na web, ale i na sítě. Na Instagramu získaly svoji popularitu, ale jejich použití už sahá dávno za jeho hranice.

Sama flatlay fotky používám na webových stránkách, v blogových článcích, v reklamách, na prodejních stránkách, pro newslettery, co posílám svým sledujícím, a samozřejmě - na Instagramu a na mých profilech na dalších sítích nesmí flatlays chybět :)

O flatlay fotkách a o tom, jak je tvořit, píšu na Instagramu a na svých stránkách. Láska a obdiv k nim mě přivedly až k tomu, že jsem o jejich focení vytvořila i online kurz. 

Kromě focení flatlays mám taky ráda skandinávský design, výběrovou kávu v příjemných kavárnách, zpěv nebo procházky lesem i po městě. Stejně jako krásné fotky mi tohle všechno přináší energii, radost i vnitřní rovnováhu.

Květuše

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.