8egxrj5w5txhikj-kv-19rsz1500x.jpg

Květuše Vašířová

Na Naučmese od 4. 2. 2014, vedl/a kurzy pro 5 účastníků. Navštívil/a 18 kurzů.

Jsem fotografka, lektorka a taky ráda píšu.

Fotím především flatlays a portréty. Flatlay fotka je lifestylová, ilustrační nebo produktová fotka, krásně nastylizovaná a s atmosférou

Flatlay fotky se z mého dlouholetého koníčka staly prací, která mě opravdu těší. Tyto krásné fotky jsem nejdřív objevila na Instagramu a zaujaly mě tak, že mě postupně zavedly do světa aktivního focení. Před časem jsem si uvědomila, že právě focení je něco, čemu se chci věnovat naplno. Můžu zužitkovat svoje 16leté zkušenosti z korporátního světa a práce daňové poradkyně a přidávat k nim tvořivou stránku.

O flatlay fotkách píšu na Instagramu a na svých stránkách, kde najdete i dva e-booky jen a jen o flatlays.

Hodně mě k sobě přitahuje i portrétní focení žen, protože to je pro mě ten pravý obor, ve kterém se snoubí všechno, co mě fascinuje - focení, krása, ženskost a jedinečný příběh každé ženy.

Kromě focení mám taky ráda interiérový design, nadčasovou módu, dobrou kávu v příjemných kavárnách a procházky lesem. Stejně jako krásné fotky mi tohle všechno totiž přináší radost, harmonii i vnitřní rovnováhu.

Květuše

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?